Отзыв о компании МАКСИ МАРКЕТИНГ
Сайт:  maximarketing.com.ua
Эл. почта: hr@maximarketing.com.ua
Регионы работы: Киев, Днепропетровск, Харьков, Кривой Рог
Телефоны: 38 093 802 1664

Никнейм: Тарас (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: Апрель 2016

Доброго дня! Вирішив трішки написати від себе про цю компанію. Мене звати Тарас, мені 38 роки, за фахом я викладач. Викладав українську літературу в Таранівці, але дивлячись на все, що відбувається в країні вирішив змінити вид діяльності. Розумієте про що я)) В пошуках натрапив на вакансії компанії “Максі Маркетинг”. Одразу не зрозумів взагалі чим займається компанія, але рівень заробітної плати у Харкові дуже сподобався. Отже набрався мужності і зателефонував. Далі була перша співбесіда з чарівною Оленою, яка довго намагалася мене вмовити спробувати щось нове в своєму житті. І врешті-решт я здався, бо цікаво, що ж казати) Хоча в моєму віці не думав , що взагалі ще кудись гідний, окрім того, що вмію і роблю роками. Ще далі були дві важкенькі неділі авчання - купа конспектів, графіків, термінів - мало з глузду не з’їхав. Нервував немов у перше в житті складаю іспит) Але найвміліші залишилися, ну і я заразом) Працюю я вже четвертий місяць - нещодавно завершив випробувальний термін. Тепер працюю по трудовій, зарплату також підняли. Загалом все влаштовує, бо бачиш навколо гарних, добрих колег, бо сонечко світить і світять навіть тут перспективи. Трошки незручно, що мій тім-лідер молодший за мене, але я ще звикаю. Каже, що в мене талант, хоч і важкувато говорити з клієнтами російською)) Нітрохи не шкодую, що пішов зі старої роботи! Бо разом з цією роботою почалось нове життя - переїзд у місто, купа нових знайомств, цікавих людей. Щиро хотів подякувати Олені, перш за все, та і взагалі керівництву компанії! Дякую, що вірите в людей, що надаєте можливості, що беретесь вчити навіт

"Трошки незручно, що мій тім-лідер молодший за мене, але я ще звикаю. Каже, що в мене талант, хоч і важкувато говорити з клієнтами російською))"