Отзыв о компании ООО Завод "Рапид"
Добавлен: 22:12 06.07.2016
Другие названия: СК "Змеевская строительная компания"
Сфера деятельности:  Услуги: Строительство, монтаж, ремонт, и т.д.

Регионы работы: Киев, Харьков, Краматорск

Описание деятельности:  Каркасное строительство. Бастромонтируемые дома. Канадская технология.

Никнейм: Ігор Котляр (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2016
Дата увольнения: 2016

Володимир Кузьмич, візьміть мене, будь ласка, назад на роботу! Вибачте мене, за те, що я лацюга. Я нічого більше не вмію робити, як скакати на майдані за 200 грн. у день та голосити на майдані "МОСКАЛІВ НА НОЖІ". Але зараз, на превеликий жаль, на майдані нічого не платять. А у Європі моя українська сверхнація нікому не потрібна Це із за таких мудаків як я, Україна втратила Крим та Донбас та зіпсувалися відносини з братською Росією. Мені на Рапіді усі плюють в очі та виставили за прохідну за мою роботу "європейського рівню". Але як у кожного українця у мене не має гідності, а зраджувати ближнього це, у нас українців, у крові. Пригадайте як ми, українці зрадили Петра І під Полтавою або Радянський Союз Гітлеру. Або як, нас українців затопило та після Чьорнобилю мешканці Донбасу нас спасали, надавали нам всіляку допомогу - за це ми зараз знищуємо мирне населення Донбасу (москалів). Кузьмич, таким чином, Ви зобов' язані мене поновити на роботі, як суб'єкта української сверхнації.

Вимагають виконувати доручену роботу; не дають байдикувати !