Отзыв о компании торговый дом "MANN"
Добавлен: 16:42 18.05.2016
Другие названия: ЧП Чуркина, ЧП Иванов
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Одежда, обувь, аксессуары

Регионы работы: Киев, Днепропетровск, Донецк, Львов, Одесса, Полтава, Харьков, Черкассы
Телефоны: 0667326058 Наталья Николаевна

Описание деятельности:  магазины немецкой одежды Lerros

Никнейм: Світлана (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: 2016

Працюю в компанії не щодавно, прийшла із 0 знаняммі. На данному етапі вже отримала гарний досвід, і зкожним днем помічаю що мій багаж знань досвіду значно зростає.
Багато хто скаржиться на заробітню плату, скажу одне - "Без труда не выловиш и рибку из пруда" - 7 тис. і це не є межа у вашій заробітній платі. Якщо ви стараетесь, викладуетесь на повну це одразу помітно на вашому доходу.
Дуже чудовий коллектив, на роботі відчуваешь себе як у дома. Дуже тепла і дружня атмосфера. Усі один-одного розуміють, підтримують.
Команда Lerros - це як маленька сім`я... А це є важливим фактором на роботі. Ніколи не відчуваешь себе самотнім.
Усе залежить від того в якій ти команді. У мене найкраща команда, з найкращими працівниками та адміністратором.
Нам ще слід багато чого навчитись, часу сумувати на роботі нема коли, адже кожний день проводять якісь цікаві і ознайомлюючі тренинги.
Дякую Lerros тобі за усі знання, і за те що я у Вас працюю.!!!!

Із кожним днем хочеться все більше і більше купувати речі....За іх зовнішній вигляд та якість!!!!))))