Отзыв о компании BVS-работа
Добавлен: 20:13 08.04.2016
Сфера деятельности:  Услуги: Кадровые агентства, рекрутинг
Сайт:  bvs-rabota.net
Регионы работы: Киев, Белая Церковь, Винница, Днепропетровск, Донецк, Каменец-Подольский, Кировоград, Ровно, Феодосия, Черкассы
Телефоны: 093 956 76 92

Описание деятельности:  Трудоустройство за рубежом,оформление виз

Никнейм: Ольга (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2015
Дата увольнения: 2016

візу відкрили

4. Потім вона мені пише, ніхто грошей не поверне, тому що вашими справами займалась людина, іії заплатили гроші, вона ж квартиру вам знайшла, зустріла вас, і ви вже хотіли їхати... стоп, я хотіла їхати не сперечаюсь, але якщофірма, яка себе поважає, і впевнена в собі, і на даний час не має вакансій, може просто попередити клієнта, мовляв, візу ми вам відкрили, а роботи в Чехїю, так як ви хочете в Чехію, ми не маємо, вибачте, пробуйте шукати через інші канали..., але ні треба ж було тягнути до такої ЖО***!! Одного разу подзвонивши знову до Оксани, я запитала її чи зв"язувалась вона з фірмою БВС, на що вона мені відповіла, "А ви що від БВС приїхали- я діла з ними не хочу мати"- як реагувати в такому випадку для людей, яка Оксана є одним провідничком до тих людей , яким ти так довіряв???Потім знову і знову мені казали що питанням повернення грошей менеджери не займаються, я просила номер директора, але від не займається питанням консультування клієнтів, виникає питання, хто має займатись тим питанням, яке мене так цікавить,ПОВЕРНЕННЯМ ГРОШЕЙ ЗА НЕ НАДАНУ ВАКАНСІЮ!