Отзыв о компании BVS-работа
Добавлен: 20:14 08.04.2016
Сфера деятельности:  Услуги: Кадровые агентства, рекрутинг
Сайт:  bvs-rabota.net
Регионы работы: Киев, Белая Церковь, Винница, Днепропетровск, Донецк, Каменец-Подольский, Кировоград, Ровно, Феодосия, Черкассы
Телефоны: 093 956 76 92

Описание деятельности:  Трудоустройство за рубежом,оформление виз

Никнейм: Ольга (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2015
Дата увольнения: 2016

візу відкрили

Всю цю ситуацію, я постійно коментувала менеджеру Наталі, слава богу в той час знайшли і без БВС, і без Оксани підробіток на тиждень, заробили гроші хоч на квартиру, щоб заплатити, аби не лишитись на вулиці, поки від БВС чекаємо на вакансію.Я звернулась до Наталії, щоб нам повернули гроші за не надану вакансію, на що вона мені багато чого писала, а саме, приїхати треба в Київ, написати заяву про повернення грошей, мені цікаво за що я мала їхати в Київ за тим , щоб мені повернули гроші, чи в деяких людей складається враження, що коли ідуть на заробітки, то грошей з собою беруть , щоб їздити туди сюди?, потім вона написала , що нам Оксана запропонувала роботу, а ми відмовились від неї........... брєд!!!!!!!!!!!!!!!!!! ми приїхали в Прагу, чекаємо на роботу, нам її "типу" пропонують а ми будем від мовлятися??????????????? дурнішого не чула!!я обгрунтовуючи свої слова договором, пишу для неї, що в вас в договорі чорним по білому написано, що гроші повертаються у разі не надання вакансії....., а нижче АБО ПЕРЕПРАЦЕВЛАШТОВУЮТЬ НА ДРУГУ РОБОТУ, ніякої другої роботи не було запропоновано.