Отзыв о компании BVS-работа
Добавлен: 20:17 08.04.2016
Сфера деятельности:  Услуги: Кадровые агентства, рекрутинг
Сайт:  bvs-rabota.net
Регионы работы: Киев, Белая Церковь, Винница, Днепропетровск, Донецк, Каменец-Подольский, Кировоград, Ровно, Феодосия, Черкассы
Телефоны: 093 956 76 92

Описание деятельности:  Трудоустройство за рубежом,оформление виз

Никнейм: Ольга (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2015
Дата увольнения: 2016

візу відкрили

підготували всі документи, подали в консульство,але все дуже почало затримуватись, то потрібно запрошення затверджене литовською стороною, то в нашого директора закінчилась віза , щоб поїхати в ту Литву його затвердити, ок!менеджер вибачилась, що все так затягнулось, і запропонувала як варіант, воєвудську робочу польську візу, щоб поїхати в Чехію, а там зробити легалізацію, добре, згодили і на це! Два місяці чекали запрошення, але ми були попередженні про те що запрошення це потрібно буде чекати довше, і "слава Богу" в грудні місяці ми маємо на руках відкриті візи., тепер чекаємо вакансії на Чехію.
Вакансій не має, і не має, а термін віз проходить.., просять почекати вакансії з"являться, чекаємо. Дочекались до лютого, нерви здають, телефонуємо до Наталії, вона повідомляє, що вакансія з"явилась, можете виїжджати завтра, на завод електротехніки є якраз два місця, в Празі нас зустріне посередник Оксана, допоможе з житлом, і заведе на роботу. За вакансію мали заплатити по 300 єро з людини, але в кінці змінилось, вже по 310 євро))) не знаю з якої причини .