Отзыв о компании ТОВ "АЛЬП-ПРОМБУД"
Добавлен: 18:57 08.04.2013
Другие названия: Альп-промбуд, альп промбуд
Сфера деятельности:  Услуги: Строительство, монтаж, ремонт, и т.д.
Сайт:  alp.promobud.ua
Эл. почта: promalpternopil@rambler.ru
Регионы работы: Киев, Тернополь
Телефоны: 0352 40-43-03, 0979006543

Описание деятельности:  Промышленный альпинизм - приоритетное направление компании ЧП «ДЕНЧИК» Высотными работами занимаются только профессионалы ,имеющие многолетний опыт для проведения работ. Наши специалисты проконсультируют вас по любым вопросам фасадных работ, помогут подобрать систему утепления фасада, материалы для утепления, предложат виды отделки лицевой поверхности, а также помогут подобрать цветовое решение и добавить архитектурные элементы. Обращайтесь к нашим специалистам по утеплению фасадов, и вы непременно останетесь довольны нашим качеством услуг! м. Тернополь, Ст. Бандеры 38

Никнейм: келлар (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: 2013
Полезность отзыва: 2 - 2 = 0

нет

це називається вічний пошук лохів, яких хочуть кинути. на всі мої запитання "що робити? які обєми робіт? яка зарплата?" не дали відповідей, а тільки казали заповнити анкету і чекати "ми вам передзвонимо". за 2 місяці їхня вакансія оновлюється кожного тижня. тобто, текучка кадрів з цьої скотської контори настільки велика, що вони навіть не встигають заповнювати свої "вакансії" новими лохами.

# Володимир2014-07-12 20:58:38
Я працюю в цій компанії вже два роки, директор в ній Віктор Денчик як керівник і як просто людина він добрий і справедливий а скотів треба з фірми гнати і він правильно робить, бо було таке що на роботі друг в друга крали то таких не треба. А фірма хороша оплата праці висока буває що заробляємо і по 9000 гривень плюс оновлюють спецовку і спорягу , короче кого я знаю з фірми пацанів то всі нормально заробляють а гниляків гонять так і їм треба.
# келар2013-06-11 05:01:05
все, ця шарашкына котнора на сайтах постворювала декілька записів і оновлює свою "вічну вакансію" кожні 2 дні !!!
так тримати!
# келлар2013-05-28 07:59:28
Я бачу як "працюють", що вже яке число, а оголошення про набір нових лохів і далі регулярно обновлюється.

Справжні професіонали тікають з таких розказів, а також їдуть працювати в нормальні міста де їх цінять, поважають і платять по 5000 грн в місяць і навіть більше, не залежно чи це зима чи літо.

Зацікавити і все розказувати новому чи майбутньому працівнику мають власники (або кадровики), а не "хлопці" які сьогодні працюють, а завтра їх нема на роботі.
# ТОВ "АЛЬП-ПРОМБУД"2013-04-11 23:42:47
Напиши хто працював і йому не заплатили, а всіх підряд набирати то буде стадо а не професійний колектив. Тому справжні професіонали по сьогодні працюють. Щоб писати що небуть краще б підійшов до хлопців тай розпитався, чому такий відбір кадрів.