Отзыв о компании Эталон
Добавлен: 15:39 04.03.2016
Другие названия: лизинговая компания
Сфера деятельности:  Торговля: Автомобили, запчасти

Регионы работы: Киев, Алушта, Белая Церковь, Винница, Днепропетровск, Кировоград, Нижнегорский, Николаев, Одесса, Харьков
Телефоны: 0660177650

Никнейм: Вячеслав (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования:

Нарешті моя мрія здійснилася – я придбав "ЗАЗ Сенс". Скористався програмою лізінгу. Про нове авто мріяв п’ять років. Купувати буваний у вжитку автомобіль не хотілось, бо він часто виходить з ладу, вимагає значних додаткових витрат. А на нову машину бракувало грошей. Спочатку я звернувся у банки за кредитом, але там вимагають довідку з певним рівнем доходів. А я її не мав. В лізінговій компаніїї Евролізінг„не потрібно довідок, щоб укласти договір на придбання автомобіля, ще й виплата здійснюється не 3 роки, як деінде, а протягом 5 років. Тому щомісячні внески досить помірні. Вважаю, що такий спосіб придбання - автомобіля дуже зручний, бо поки назбираєш повну суму на машину, її ціна тричі виросте, заощадження знеціняться. А я тепер всюди їжджу "Сенсом". Щиро кажучи, повсякденне моє життя дійсно змінилося на краще. З автомобілем набагато простіше возити у поліклініку мого чотирирічного сина Костю, брати родину з собою у далекі подорожі чи гостювати до моїх батьків. Дуже зручно їздити у великі магазини. Тепер ми з дружиною за один раз купуємо там все необхідне, вже не думаємо, як важко буде тягти пакети з покупками у руках. Завдяки машині я став і підзаробляти - після роботи підвожу за гроші людей.

Немає