Отзыв о компании GLOSSARY
Другие названия: Glossary Organic Products, Глоссари
Сфера деятельности:  Торговля: Косметика, парфюмерия
Сайт:  glossary.ua
Регионы работы: Киев, Донецк

Никнейм: Анонім (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2012
Дата увольнения: 2013

Позитивні сторони (дуже смішно) – їх просто нема.
Хочу відмітити керівника розниці - Олю Л. - чудова та приємна людина. Айтішника Андрія А. - позитивна людина, завжди готова прийти на поміч.

Про це можно книгу написати... Почнемо з того, що президент компанії Анастасія – істерична анорексична особа з купою комплексів. Вона ненавидить людей, а злість та приниження інших - це її натура. (Їй би чоловіка або дитинку або хоча б якусь тваринку, може щось і змінеться...) Колективу - просто нема. Який може бути колектив, якщо люди тут довше місяця не затримуються?.. Робоче місце – як і в будь-якому офісі, нічого особливого: стіл, стілець, комп'ютер. А ще вам запропонують просрочений чай та іноді питну водну. Соціальний пакет та глоссарі - взагалі поняття несумісні. Відпустка за рік (тільки не смійтеся) - 10 днів!! Закликаю вас - не купуйте продукцію глоссарі - бо це у своїй більшості просрочена продукція та ще й за бешені грощі. Наприклад - шампунь Simply Organic 251мл в глоссарі коштує 488 грн, а на Amazon.com - 15$ (120 грн). Перевірте самі!

# Гость2013-11-30 15:43:42
спасибо за комментарий
# Гость2013-04-11 13:38:12
Я тоже хотела бы заказать на Amazon.com. Уважаемый Аноним расскажите, пожалуйста.
# Така собі2013-04-05 02:54:33
Підкажіть, як на Amazon.com товар можна придбати? Ціни, дійсно, там дуже доступні! Тільки не розумію, як зробити заказ???