Отзыв о компании НОВА ПОШТА
Добавлен: 21:21 02.04.2013
Сфера деятельности:  Услуги: Транспорт, доставка, логистика, хранение

Описание деятельности:  Транспортні перевезення по Україні

Никнейм: роман панас (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: 2012

УВАГА. Лохотрон-кидалово. Картавцев Віталій м, Луганськ. Телефон 0504751684, замовляє запчастини. Діє за трьома варіантами. 1 – замовляє запчастини. Оплату зобов язується здійсними переводом через банк, якої він і не думає робити. Відправник помиляється і відправляє йому товар не вказавши суму зворотної доставки, Картавцев В приходить і забирає товар. Якщо відправник додивився і при відправці дзвонить до Картавцева В. і повідомляє що проплати немає і не буде відправляти- аферист-Картацев посилено просить щоб відправляти а він через 10 хвилин скине суму. Якщо ж все таки відмова і не проходить. Кидало-Картавцеп просить вказати ЛУГАНСЬК нова пошта склад №13, там в нього є людина або шляхом обману він підміняє запчастини і по принципах своєї «добросовісної натури КИДАЛА дзвонить відправнику і говорить що йому не добре вислали. На складі №13 Нової Пошти немає відеокамер цим можливо і він користується. НЕ ВЕДІТЬСЯ НА ЦЬОГО КИДАЛУ. Він же продає ваз 2106, ваз 2104, Пежо 605. хто сумнівається мій телефон 0683396710

# Janome 2013-04-03 22:10:34
шото я нычо непоняв