Отзыв о компании Интернет портал Укрбизнес
Эл. почта: dir@ukrbiznes.com
Регионы работы: Киев, Луцк, Харьков
Телефоны: (0332) 77-29-30

Описание деятельности:  интернет - портал

Никнейм: коля (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2012
Дата увольнения: 2013

зараз фактично немає. єдиний позитив - той, що пишуть наймані слуги директора тут на сайті. це печально. правду всеожно не приховати. шукачі роьоти мають володіти інформацією про стан справ на підприємстві. для цього і існує цей сайт.

Я бачу, дір дав знову вказівку писати тупі однотипні шаблонні оди про свій ресурс. дір, тоді не соромно? ттвій рівеньь - це рівень продажу сосисок у тісті чи пончиків на ринку. можу сказати, що важко знати більше неадекватне керівництво компаніїх, ніж на укрбізнесі. але ще більше вражає наглість Діра, який має смливість ще й погрожувати за критичні відгуки та оцінку його діяльності чи точніше бездіяльності і погіршенні стану на підприємстві. Дір, та ти ставишся до людей як до бидломаси, яка тобі приносить прибутки продаючи твій доволі непотрібний товар. тебе не лякає те, що ти принижуєш працівників? видно, що звик закривати рота усім, хто має сміливість казати правду тобі в очі. навіть негативні коментарі ти не можеш переносити і в тебе вони викликають злобу.
тобі радять як краще - не вали укрбізнес, а займись справами, де ти можеш реалізувати свій реальний а не бутафорний потенціал!

# працівник2013-03-08 16:51:28
слухайте зомбі діровські, перестаньте гратися у цю клоунаду. або найміть соі нормальнихкоментаторів. тож видно що позитивні відгуки пише одна-дві особини. замість того щоб працювати ви страдаєте якосюсь фігньою чесне слово. а цей коментар - абсолютно адекватний стану справ. якщо у діра від нього надуваються щоки то просто треба знати своє місце. чи для компанії є злочином коли її критикують? я в шоці
# я справжній Олександр Луцьк2013-03-01 19:16:20
місяць тому звільнився з УБ. Друзі повідомили, що хтось під моїм іменем пише відгуки. Я вже не працівник УБ...тому, якщо взнаю хто це пише - то можу вже не стримувати себе. Ти ж тільки признайся....Утирок ти наш, май відважність - назвись
# Я справжній Коля Луцьк! 2013-03-01 14:09:37
Я єдиний Коля який працював за останні 3 роки на порталі Укрбізнесі в Луцьку!!! Цей відгук Я не писав. А цей Олень, по іншому назвати не можу, який видає себе за колишніх і теперішніх працівників і пише відгуки. Хочу сказати, якщо в тебе на інше немає розуму, таланту або сміливості, то мені тебе дуже шкода! Бо тільки дуже низькі характером і духом люди можуть писати таку гидоту. Якщо тобі щось не подобається то ти уже звільнись з Укрбізнесу! Знайди таку роботу щоб тебе на руках носили, і просто що ти такий класний пацан платили гроші, і не парь людям голову, своїми дибільними текстами на цьому сайті. Психічно здорові люди такого ніколи не публікували на сайтах, видаючи себе за інших... Тримай при собі все те "що із тебе лізе"!