Отзыв о компании Первый Киевский Автоцентр
Другие названия: Подержанные тачки
Сфера деятельности:  Торговля: Автомобили, запчасти
Сайт:  poderzhannye-tachki.ua
Телефоны: 095-432-89-97 063-709-66-23

Описание деятельности:  Компания занимается продажей подержанных автомобилей!

Никнейм: Іра (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: Май 2011
Стартовая зарплата $2000

Ну, взагалі то справа була така:
Прийшла я в Перший Київський Автоцентр, на ваканцію секретаря сказали, що ставка 2000тис. грн. в міс. я погодилась, навіть не знала й до кінця, що треба робити та подумала я ладно попробую...
И за той період який я працюю тут ( 3-й рік), пройшло багато людей через нашу компанию, приходили різні люди, в одних все виходило і заробляли не погано, а одні приходили і нічого не виходило, але у кого було терпіння то звичайно все рано чи пізно все у них вишло, в нашій організації не будуть платити гроші за гарні оченятка, заробіть їх і Вам них віддадуть, якби я була на місці директора тоже не платила б гроші просто так просто. Ви пишете погані отзови, знаєте чому? Тому,що ви думаєте у мене не вийшло значить і у інших не вийде, але не судіть людей по собі, це не означає, що ви не удачник, це означає просто не ваше. але якщо ви вже прийшли сюди то попробуйте ви ж платите за навчання 295грн., то відпрацюйте них, чому відразу иака категорічність? Я знаю відповіть, тому,що ми часто сумніваємось в собі, ні в мене не вийде, ні багато організацій піду в іншу, і т.д., але це ми себе заспокоюєм, скрізь так же, немає солодкого життя ніде, це нам здається, це як в особистому житті один день все так чудово, а завтра все настільки погано, що жити не хочеться, але ж ми не тікаємо від проблем, а вирішуєм, так чому в роботі ви так не робите? Втікти це найпростіше, ось чому.
Вам вирішувати будите ви працювати тут чи ні, але зробіть усі правильний вибір, і якщо вам доля дала такий шанс, то мабуть не так просто.

Скрісь вони є)

# Руслан2013-08-12 19:45:07
Какое обучение? Глава из аудиокниги какого-то там сомнительного автора продолжительностью в 20 минут?!