Отзыв о компании Новая Линия
Добавлен: 18:04 27.02.2013
Сфера деятельности:  Торговля

Регионы работы: Киев, Херсон, Одесса, Днепропетровск, Харьков, Симферополь, Запорожье, Львов, Луцк, Ужгород, Севастополь, Кременчуг

Дата начала работы: 2012
Дата увольнения: 2013

Дружній та веселий колектив.

Почну з того , що за часів правління Шандара як не як було краще, а з приходом нового керівництва почалося: скорочення(так звані оптимізації), завищені плани продаж("зачем платить больше"), гнучкі графіки(" никакой личной жизни "), а останнім часом "безпантові" перестановки по планограмах, як ніби то від цього продажі виростуть. Не знаю, що вони там курять? Щодо кар'єрного росту, то в Луцьку, якщо ти не "сраколиз", або "брат, кум, сват" Мозоля чи Оксани, то тобі тепер нічого не світить, окрім хіба що продавець 1-го сорту( категорії ). І то , якщо дають, то "скрепя зубами". З 1-го березня скорочують зав.відділів. Є чутки, що будуть звільняти продавців, які працюють більше 9-ти міс.,судячи з того як це відбувається в магазинах східного та південного регіонів. Звертаюсь до колег з інших ліній, можливо хтось в курсі, коли це дойде до Луцька? Бо якщо вже йти то з музикою і гримнувши дверима. Всім удачі!