Сайт:  maxi-models.com.ua

Отзывы о компании     MAXI-MODELS Всего отзывов: 14

Фильтр по региону: Все Киев Львов

2021-07-06 12:11 Oleg, г. Львов
Відсутні
Це надзвичайно ПОГАНА модельна школа, я навчався там, напишіть мені на ел. адресу (olegkok@ukr.net ) і я детально розповім як обдурили мене, яким чином спочатку виманюють а згодом щей вимагають гроші, коли ви летите по контракту яка робота вас очікує в іншій країні (точно не модельна, дівчат заставляють пити з китайями в клубі і т.п). Також розповім про Сидора Сергія Теодозійовича - це власник, директор цієї школи, хамовитий, безвідповідальний балабол, який обманює всіх на кожному кроці.…>>
2018-03-15 00:32 Аноним, г. Львов
Не обнаружено
Да... Модельное агентство зазывает всех без исключения к себе в школу (ЧТОООО? ? ? Обычно жесткий отбор и кастинги в нормальных агентствах. А тут в ВК сообщение "Зацікавило лице, дай номер телефону! "). Ок, собалась, ради интереса пришла. Во время занятий в школе дети 150 раз бегали в магазин за чипсами, а то, что они отпрашиваются с занятия, и никто не несет за них ответсвенность - большой минус агентсву. Плюс ко всему серьезных проектов тут не ждите, максимум Китай.
2017-03-12 20:19 Юля, г. Львов
Хочу сказать огромное спасибо людям, которые в меня поверили, которые научили и предоставили возможность реализоваться. Я очень рада , что имею дело с Макси, они замечательные! Умеют хорошо подобрать колектив, чтобы веселее было осваивать модельные навыки. Я теперь верю в себя и уверенно начинаю карьеру модели. Надеюсь, через несколько лет стать очеет востребованной моделью. Спасибо Макси за роботу надо мной, за все время, что я с вами!
Иногда пробки, когда добираюсь, это выводит из себя. Еще плохо работает этот сайт, не могу на звезды нажимать, при оценивании, бред просто. Макси ставлю 4 ЗВЕЗДЫ.
2016-12-07 16:57 Cristina, г. Львов
Немає
Про які позитивні сторони компанії може йти мова, якщо аля "мачо"-Сергій Сидор створив це агенство працюючи в іншому агенстві Катрін, та киданувши його директора? Про яку чесність та порядність може йти мова, якщо цей Сергій бігав зі своєю Таньою за моделями з Катрін, розказував про свою кантору (яку назвав в честь свого сина Макса), та благав переходити до нього в агенство, при тому незалежно від того чи був ти вже сформованою моделлю, ти всерівно повинин був йому заплатити та навчатись в…>>
2016-10-20 00:40 Аноним, г. Львов
Хотілось би розповісти щось хороше про модельну агенцію MAXI MODELS у Львові, але з хорошого тільки привітні і адекватні менеджер.
Якщо розповісти коротко про негативні сторони, то найперше і найголовніше, не приходьте в цю агенцію, тому що директор Сергій неадекватний так само як і його дружина Татьяна (яка на перший погляд здається хорошою). Спочатку обіцяють хороший контракт за кордоном, великий заробіток, а потім взявши 450$ типу за відкриття візи, собівартість насправді якої складає 2 000 грн, скажуть вам що контракт знайдений, в якому вкажуть що сума місячної ставки 500$, з яких 100$ кожного місяця ви будете змушені…>>
2016-06-29 11:52 Ольга, г. Львов
Проходила курс навчання в Максі-Моделс! ! Заняття сподобались, цікаво та інформація подається доступно. Дуже рада знайомству з викладачами, кожен професіонал у своїй сфері. Директор Таня дууже приємна людина) Після навчання час від часу приймаю участь у різних проектах, кастингах, показах. Трошки моторошно було спочатку, але я задоволенна. Це значно підвищує мою самооцінку. Раджу всім :)
Деколи переносяться занняття, тому що викладачі реальн зайнятті. А загалом для прицьовитих людей недоліків ніколи немає.
2016-04-22 11:59 Аноним, г. Львов
Працюю вже певний період, коли проявила себе професійно запропонували офіційне працевлаштування.На таку посаду беруть активних , вихованих, комунікабельних людей.
Я таких не зауважила так як критику сприймаю адекватно
2016-03-28 21:54 Аноним, г. Львов
Мне кажется что там нет ничего хорошего
Макси это пародия а не модельное агентство. Вы только посмотрите на те видео что они снимают, и вы действительно верите что это нормальное агентство? Директор агентства говорит о том, чтобы модели брали с собой бутерброды ? ? ? это что им нужно моделей plus-size? Эта Татьяна даже на этих видео не может нормально сформулировать своего мнения, это ужасно! я знаю много агенств в Украине и во Львове но чтобы был такой позор в модельном бизнесе я еще не встречал
2016-03-22 15:46 Аноним, г. Львов
нічого!
УЖАСНЕ МОДЕЛЬНЕ АГЕНСТВО! БУЛА В НИХ МОДЕЛЛЮ ОБІЦЯЛИ ЩО ЗНАЙДУТЬ МОДЕЛЬНИЙ КОНТРАКТ, ВІДПРАВИЛИ В КИТАЙ ПРАЦЮВАТИ В КЛУБ І ЗАСТАВЛЯЛИ ПИТИ З КИТАЙЦЯМИ! ! !
2016-03-04 14:07 Аноним, г. Львов
Моя співпраця з даною агенцію почалась близько двох років тому, коли подзвонила мила дівчинка та запросила сюди на співбесіду. Тут я стала більш впевненою в собі завдяки порадам Тетяни, фотографи, візажисти та перукарі теж знають свою справу) З сьогоднішнього дня я офіційно букер Maxi-Models) Ті негативні відгуки, які були написані раніше - 100% неправдиві. Адже і заробітню плату ми отримуємо вчасно та в повному обсязі, і ставлення як в самому колективі, так і між дирекцією та нами хороше. Таня…>>
Вода в кулері час від часу закінчується.