Другие названия: Вемес - типу рекламне агенство
Сайт:  wemes.com.ua
Эл. почта: sales@wemes.com.ua
Регионы работы: Киев, Львов
Телефоны: +38 (067) 673-95-70

Описание деятельности:  Веб-студія, що косить під рекламне агенство

Отзывы о компании     Wemes Всего отзывов: 6

Фильтр по региону: Все Киев Львов

2016-02-09 13:38 Аноним, г. Киев
Такий ржач на робочих місцях, цукерки і посмішки, жарти. Обожнюю вас, хлопці та дівчата.
Періодично людям доводиться затримуватись на роботі. Ну а шо зробиш, коли клієнти дзвонять перед пятою і все їм "терміново"?
2015-11-16 17:24 Дм., г. Киев
бедные клиенты...
шахраї.
2015-02-28 00:49 Аноним, г. Львов
Досвід спілкування з шахраями
Обманюють на кожному кроці. Тільки і чекають де би вкрасти і що би забрати. Обманюють не тільки своїх працівників, але і клієнтів. Ніякої поваги до працівників. тільки вигода. Міняють працівників як рукавички, бо не виплачують зарплату. Такі фірми треба закривати одразу ж. Некомпетентні жлоби
2015-02-20 11:57 Аноним, г. Львов
Проработав там - научитесь не доверять людям!
Не вывыплачивают з/п. Обманывают всех и вся. Обходите эту шарашкину контору десятой дорогою.
2014-12-12 12:51 Ірина Кравцова, г. Львов
1. Настільки хорошого колективу у мене не було ніколи. Добрі люди, пригощають шоколадками, мандаринками... Вже сміливо деяких із них можу назвати сім'єю. 2. Начальство завжди із повагою ставиться до особистих проблем - вихідний, лікарняний - все без зайвих питань. 3. Вчать роботі. Я прийшла "дерев'яна", а зараз можу гордо сказати що навчилась працювати на доволі хорошому рівні. Звичайно ж, керівники заохочують професійний розвиток - надають спеціалізовану літературу, проводять внутрішні міні-семінари…>>
1. Начальство іноді буває "забудькуватим", але якщо нагадати кілька разів, то все ОК. 2. Часто забувають чистити акваріум. 3. Ліфт часто не працює.
2014-12-11 23:34 Аноним, г. Львов
Хорошие люди в коллективе, кроме начальства. Аквариум с рыбками.
Проработала неделю. Ушла, потому что не захотела работать в компании, где думают только о том, как больше срубить бабла с клиента. Все мои рекомендации по внутренней оптимизации сайтов игнорировали. Стараются в первую очередь привязать клиента к себе, а не сделать работу качественно. Зарплату так и не выплатили. Начальник просто перестал отвечать на сообщения и письма.