Сфера деятельности:  Торговля: Автомобили, запчасти

Регионы работы: Киев, Львов, Владимир-Волынский, Винница, Луцк, Ковель, Ивано-Франковск, Енакиево

Отзывы о компании     фуджыкура город львов Всего отзывов: 288

2023-04-05 19:29 Аноним, г. Львов
У компанії Fujikura діє програма постійного професійного розвитку для співробітників
2023-03-29 16:36 В****я, г. Львов
У Fujikura завжди прагнуть до інновацій та нових технологій, що стимулює розвиток наших навичок та компетенцій
2023-03-29 14:48 Марія, г. Львов
Я дуже вдячний за вашу участь у цьому зборі використаних батарейок та за ваші зусилля у збереженні навколишнього середовища. Нехай ваш приклад стане наслідком для інших та збереже нашу планету для майбутніх поколінь
2023-03-29 13:52 Ж**я, г. Львов
Я отримую велику кількість можливостей для кар'єрного росту в цій компанії і дуже вдячний за це
2023-03-29 09:17 О**г, г. Львов
Умови праці в цій компанії дійсно найкращі - чудовий офіс, зручний робочий графік та багато інших переваг
2023-03-28 14:08 Міша, г. Львов
Я завжди відчуваю себе повністю задоволеним своєю роботою та впевненим у своїй кар'єрі, працюючи в цій компанії.
2023-03-28 08:42 оператор бандажу, г. Львов
Я ніколи не жалкував про свій вибір працювати в цій компанії, оскільки тут я отримую багато задоволення та задоволений своєю роботою
2023-03-27 16:28 В**а, г. Львов
Компанія надає мені можливість бути частинкою успішної команди та відчувати вклад у розвиток бізнесу
2023-03-27 15:14 Ю****а, г. Львов
Я працюю в компанії вже більше року і за цей час я дуже задоволена комфортними умовами праці
2023-03-27 14:01 Марія, г. Львов
Я завжди відчуваю себе частиною сильного та дружнього колективу, що стимулює мене на нові досягнення