Другие названия: Беркут-Безопасность
Сфера деятельности:  Услуги: Охрана
Сайт:  berkut-bezpeka.com
Телефоны: 0442239608

Описание деятельности:  Физическая и техническая охрана объектов

Отзывы о компании     Беркут-Безпека Всего отзывов: 3

2015-01-06 18:27 Андрій, г. Киев
жахливі
Як ставилися до персоналу з не повагою так і надалі ставляться про кар'єрний ріст можна забути обіцяну зарплату не виплачують постійно дають на руки занижену суму постійно говорять про якісь стягнення
2013-11-27 01:28 Саша, г. Киев
Объекты разные, есть возможность начать с хреновенького, а потом перебраться на объект получше и по дороже. Запись в трудовой делают.
За сутки платят не большие деньги (150-180грн), карьерный рост небольшой, по постам не развозят, а добираешься сам.
2013-11-11 13:54 Леонід, г. Киев
Охоронна фірма, як і всі інші, але гроші платять, спілкуються нормально, не гавкають, перевірками не задовбують, але якщо при перевірці зрозуміли, що пив виганяють зразу (зі знайомим так сталось).
Все якби нормально і робити можна, але коли поробив і захотів звільнитись сказали, що вирахують гроші за форму. Я коли прийшов на роботу про те, що за форму вираховують не казали, тому мене це обурело (вирахували 320 гривень), а так за всі зміни заплатили. Що ще не сподобалось, приїхав на вахту 15/15, думав на одному посту буду, а мене за всю вахту три рази перекидували на різні об єкти. Побажання для тих хто буде читати, перед тим як встроїтись сюди задайте їм всі питання.