Сфера деятельности:  Услуги: Медицинские услуги, спортклубы
Эл. почта: likari1@mail.ru
Регионы работы: Киев
Телефоны: 0673609910

Просмотры:  2092
Описание деятельности:  Центр лазерной эпиляции , аппаратной косметологии,косметологии лица и тела, весь спектр салонных услуг.

Отзывы о компании     "Люменис" центр лазерной косметологии Всего отзывов: 21

2021-12-17 22:49 О****а, г. Киев
Мені моя робота подобається, організація - моя тема, а працювати Адміністратором в салоні краси то повний кайф)
Та все добре є
2021-12-14 19:14 О********а, г. Киев
Мій настрій завжди залежить від людей, а в Люменісі вони найкращі! ) Мені дуже пощастило з колективом та взагалі з умовами праці)
Немаааає!
2021-12-09 17:26 О***а, г. Киев
Для мене тут гарні умови, в салоні працюю вже біля року, зп залежить від кількості робочих, все логічно і просто.
Немає.
2021-12-06 15:57 М****а, г. Киев
Пришла в Люменис уже с приличным стажем косметолога и пока менять свою работу не собираюсь. Работаю неполный день при этом я удовлетворена зп и условиями.
Пока нет
2021-11-30 23:29 О****а, г. Киев
Працюю в салоні спеціалістом лазерної епіляції, клієнти завжди привітні та адекватні та і на роботі рідко виникають якість проблемні моменти.
---
2021-11-26 17:05 Д****а, г. Киев
В мене в Люменіс дуже дружній колектив, приємно працювати разом, можна покластися на колег. Загалом керівництво думає про своїх робітників, еликих претензій не маю.
нема
2021-11-23 17:34 Діана, г. Киев
Мене підкупала можливість неповної зайнятості, тому я прям дуже задоволена своєю роботою, маю і вільний час, і гроші)
Так як працюю я не на повну зайнятість , мало часу знаходжусь на роботі , мінусів , щоб аж таких . я не помічала.
2021-11-19 16:34 Н****и, г. Киев
Я очень кайфую от своей слаженной команды на работе, вообще работу свою люблю, работаю в Люменис администратором и всем советую)
Нету
2021-11-18 15:10 О***я, г. Киев
Моя заробітна плата залежить від кількості робочих днів, по великому рахунку мене це влаштовує, задоволена своєю роботою.
Немає.
2021-11-15 23:41 М**а, г. Киев
Отличный коллектив и в принципе классный салон, зпшка зависит от выработки, можна неполный день работать. В общем, условия как для людей.
Ну пока что не нету.