Другие названия: ООО Эдисон, ТД Интер трэйдинг плюс, ООО Миткаль,
Сфера деятельности:  Торговля: Бытовая техника, аудио-видео, мобильная связь
Сайт:  eds-group.dp.ua
Регионы работы: Киев, Бердичев, Днепропетровск, Донецк, Макеевка, Черновцы, Херсон, Новая Каховка, Львов, Кировоград
Телефоны: 0 56 374 90 60

Описание деятельности:  Оптовая торговля бытовой техникой, эл.инструментом, домашним текстилем, посудой

Отзывы о компании     ООО ЭДС групп Всего отзывов: 36

2023-10-29 19:50 П***о продажі, г. Киев
Висока корпоративна культура та чудова атмосфера в колективі. З високим керівництвом не стикаюся, але на рівні начальників відділів працювати доводиться: усі – відмінні люди та класні фахівці, які готові завжди виручити у скрутну хвилину. За моїми спостереженнями, з ЕДС звільняються лише ті, хто взагалі ніде довго не тримається. Таким буває досить найменшого приводу, щоб подати заяву про звільнення. Ті, хто хоче працювати, в ЕДС працюють по 10 років, давно освоїли всю специфіку, притерлися…>>
2023-10-26 13:43 Ю**й офис, г. Киев
Перед тем как писать отзыв, прочитал парочку злых комментариев и сам разозлился. Тому расположение не нравится, тот недоволен вопросами эйчара на собеседовании. Зачем выплёскивать своё раздражение и чернить фирму, которая нормально работает, несмотря на кризисы, войну, отключения света и т.п. Проблемы есть у каждой компании, и у ЭДС они есть, но они решаются. Я здесь работаю уже много лет, вырос здесь, и уходить пока не собираюсь. Платят нормально, с любым сотрудником можно найти общий…>>
2023-10-24 12:49 М****м менеджер, г. Киев
Працюю в ЕДС з 2015 року, поки все влаштовує. Не скажу, що все ідеально, але зарплату платять, роботою не завалюють, вимагають строго, але по суті. Колектив здебільшого людяний, невелика текучка спостерігається, але це скрізь так. Когось не встигаєш запам'ятати, а інші новачки адаптуються та працюють по 5 років. Соцпакет більш, меньш є, лікарняний за ковідом оплатили за 3 тижні, відпустку у дають частинами, тижні, мені підходить.
2023-10-17 09:04 Вікторія, г. Кировоград
У цей тяжкий час пощастило знайти роботу з гарною зарплатою в ЕДС. Втратила роботу у лютому 2022 року, коли колишнього шефа призвали, а його компанія закрилася. Коли сюди взяли, не вірила своєму щастю. До ЕДС аж пів року намагалась хоч кудись влаштуватися за фахом – і все даремно.
Тепер нічого крім подяки не відчуваю, жодних недоліків не помічаю.
2023-10-09 10:59 Т*****а, г. Киев
Работой в ЭДС полностью довольна. Зарплату выплачивают вовремя, можно работать по графику, благодаря чему могу сидеть дома с ребёнком, потому что садик не работает. Когда была нужна посуда на новоселье – купила у родной фирмы с огромной скидкой.
Не назову ничего такого.
2023-10-02 21:59 Марія, г. Киев
Коли влаштовувалась на роботу, мене попереджали, що перша співбесіда буде складною. Головне, що пройшло успішно. Потім була ще одна співбесіда з начальником відділу. Там довелося вже розмовляти строго за фахом. В результаті влаштувалася та не шкодувала. Платили добре та вчасно, люди нормальні, склок у колективі немає. Коротше працювати можна, пішла бо завагітніла.
Справді, довелося відповідати на багато питань, які до моєї професії не стосуються зовсім, але мабуть це специфіка ейчара.
2021-02-21 17:19 Торговий представник, г. Львов
Контора дно! ! ! Написав заяву з попередньої роботи, і тут мені кажуть чи не могли б відкликати. Натиснув на них- оформили на роботу, через місяць попрощались нібито через відсутність результату, хоча 3 роки перед тим засирали район. Сервіс ніякий, запчастини під замовлення до 1 міс чекати. По olx зливають товар з ціною менше від бази зі знижкою. Не рекомендую до працевлаштування!
2021-01-29 23:08 Н*****й И******ч, г. Днепропетровск
ничего хорошего нет. на работу не оформляют, налоги не платят, пенсии за это время не будет.
зарплату задерживают, что то мутят, что то крутят. Задерживают зарплату минимум на месяц. Отпуск только 10 дней в год. Ребята только 10 дней. Фирма нарушает закон. Отпуск должен быть 24 дня, а не 10 Зарплата черная. На карту переводят маленькую часть, остальное надо ждать больше месяца. Директор нарушает закон по налогам и трудовое законодательство. Куда смотрит прокуратура и проверяющие? ? ? Ау, , , ,
2020-10-04 23:03 Аноним, г. Новая Каховка
Работаю в компании EDS все отлично, дружный коллектив. Много чему научился. Никаких минусов нету
Таких нету
2020-10-01 08:51 Аноним, г. Новая Каховка
Своевременная зарплата, официальное трудоустройство, полный соц.пакет, премии, хороший коллектив, если выполнять четко поставленные задачи, вопросов к работе не возникает.
За 5 месяцев роботы не заметил, все устраивает.