Другие названия: ГаражМобайГрупп
Сфера деятельности:  Торговля: Бытовая техника, аудио-видео, мобильная связь
Сайт:  ringoo.ua
Регионы работы: Киев, Донецк, Енакиево, Житомир, Ивано-Франковск, Луганск, Львов, Николаев, Одесса, Ровно, Симферополь, Тернополь, Харцызск

Описание деятельности:  мобильная связь, цифровая техника

Отзывы о компании     ringoo Всего отзывов: 4

2016-11-08 21:40 Тарас, г. Ивано-Франковск
Працюю в даній компанії уже багато років, задоволений практично всім. Є деякі нюанси, але як то говорять в кожній компанії свої плюси і мінуси. Але загалом нема на що жалітись. Зарплата задовільна, графік гнучкий, колектив класний, на начальство скарг нема, лояльне. Саме головне стабільності, тому і ціную роботу в даній компанії.
Немає
2016-11-01 12:48 Анонімно, г. Ивано-Франковск
Доброго дня! Працюю в компанії не перший день! І можу з впевненістю сказати про те що. Як і у будь якій компанії чи роботі є свої невеличкі нюанси. Проте є більше позетивних сторін. таких як хороша заробітня платня, позитивне керівництво яке вміє дати правильні настанови ))). Зручний графік роботи, що також є не мало важливим. Також проводяться продуктивні та цікаві тренінги для персоналу! Плюс молодий позитивний колектив!
НЕМАЄ!
2016-10-07 17:30 Виталий Боднарчук, г. Ивано-Франковск
Великолепная работа для людей которые хотят добиться успеха в жизни. Сплоченный коллектив, постоянные тренинги для развития продавца и адекватное руководство (которое всегда поможет решить любой вопрос) дают возможность получать не только хорошую зарплату, но и массу позитива. А постоянные акции помогут найти именно то что Вы искали.
Нет
2012-05-18 02:28 Олег Колодій, г. Ивано-Франковск
Досвід це все що я можу сказати . ця компанія дала мені досвід .
Всім привіт ! В мене цікава історія . Працював у одному з магазинів цієї компанії, також приймав участь у відкриттях усіх магазинів компанії в м . Івано-Франківську і області вклад у розвиток компанії зробив немалий . і тут пройшло більше 1 року і мене попросили піти, скажу відверто я знав що так буде так як з багатьма це робили ( внутрішня політика компанії) мало того що попросили. та ще й кинули на зп . заплатили 700 гривень )))))))))) . це зварплата керуючого магазину . Хотів подякувати за зп…>>