Другие названия: группа компаний Маис, АПК Маис
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Сельское хозяйство и рыболовство

Регионы работы: Киев, Кировоград, Черкассы

Описание деятельности:  Продаж насіння кукурудзи,соняшника,сої,гербіцидів.

Отзывы о компании     СТОВ "Зоря МаЇс насіння" Всего отзывов: 9

Фильтр по региону: Все Киев Кировоград Черкассы

2015-11-16 17:24 Аноним, г. Черкассы
Зарплата конкурентная, поощряется результативность, льготы оговариваются индивидуально, обучению сотрудников уделяется особое внимание, официальное трудоустройство. Свое производство. Благодарен руководству за огромный опыт, в первую очередь взаимоотношений с людьми.
Как и в большинстве национальных компаний очень ограничены перспективы карьерного развития, т.к. костяк компании - все свои. Чужому не пробиться. Работа предусматривает наличие стрессоустойчивости на достойных должностях, как в общем и везде.
2012-08-20 19:14 Василий Не спРаведливый, г. Киев
Да нет этих положительных сторон.Единственная это "место работы".С работоустройством нынче туго.Перекантоватлься где-то нужно.Бегут люди с этой "шарашкиной канторы", но и приходят ...тоже.А куда деваться. Директор особо не переборчивый ему какая разница кого в гавно мордой макать. Работатать то кому-то надо! По селам где раньше нынешний депутат хозяйничал, да потом ушел вздохнули с облегчением.Пришли другие люди - церкви строят, больнички.А при слове Терещук - крестятся.
Как и у всех нынче.Задержки по зарплате.Начальник со своей помощницей - неадекватный.Всегда нет ничего для организации работы.Не допоставки просрочки и т.д.
2011-10-30 23:48 Василь, г. Киев
василь справедливий! Здохнути можна! Дуже давно нет заходив на сайт.Так повеселився! ! Ти бач як зачухалися! Пишуть і пишуть! Тіки дуже тупі пишуть.З одного IP адресу різні люди.Вчить грамоту василі справедливі і інші!
Чув що хотіли навіть закритися-так погано справи ідуть.
2010-12-22 19:47 Максим, г. Киев
Другий рік працюю в компанії. Постійно відчуваю велику відповідальність так як спілкуюсь з кінцевим споживачем, а його думка є дуже важливою і для мене і для всього великого колективу виробників продукції і тих, хто її реалізує. Доводиться постійно підвищувати свій фаховий рівень і в цьому відчуваю підтримку колег і керівництва. В будь- яку хвилину можу звернутись до кожного і отримати пораду і вичерпну інформацію на своє питання. Робота влаштовує. Колектив дружній, керівник вимогливий, але…>>
Поки що не помічав негативу ні по відношенню до мене, ні в колективі.
2010-12-17 13:28 Олег, г. Черкассы
Підвищення рівня заробітної плати. Заохочення у вигляді премії. Навчання співробітників 7-8 жовтня 2010 року тренінг "Техніка персональних продажів". Консультаційна підтримка партнерів після продажу продукції. Постійна участь у виставках, семінарах з метою популяризації кукурудзи.
Низький рівень технічного забезпечення менеджерів у регіонах. Відсутність ноутбуків, що необхідні для кращої презентації продукції партнерам та документообігу організації.
2010-10-28 20:03 Олександр, г. Кировоград
Вільний графік роботи, головне, щоб продавалась кукурудза. До того ж ще й бензин дають і майже ніхто не контролює.
Дуже завищені планові показники, майже нереальні. До того ж невчасна виплата зароблених коштів. І взагалі постійна економія на працівниках.
2010-09-30 19:27 Андрей, г. Черкассы
Офіційне працевлаштування. Офіційна зар. плата. Оплата мобильного телефона.
Невчасна виплата заробітної плати. Відсутність гнучкої системи стимулювання оплати праці. Застаріле обладнання. А взагалі терпіти можна
2010-08-26 12:25 ВаСил СпРаведливий, г. Черкассы
Історія підприємства рахується з квітня 2003 року. Підприємство працює на сільськогосподарському ринку. Розвивається, підвищує рівень насіннєвої продукції, надання послуг по обслуговуванню сільськогосподарських виробників з метою забезпечення їх посівним матеріалом. Кожна людина має дві сторони, має двоїсту натуру, чорне та біле, в тому числі керівники також люди. Приймаючи різні рішення, бувають в різних ситуаціях та несуть ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ. Зате в любу хвилину керівник конструктивно приймає…>>
Тривалий час заробітна плата не змінюється, система стимулювання праці працівників не досконала, дає змогу отримувати гарну винагороду дуже обмеженому колу працівників.
2009-10-24 15:10 Василь, г. Черкассы
не ма про що казать
Так і не зрозумів що робить фірма гроші заробляє чи народну партію годує.Продукція що продається під маркою МАИС повне гівно.Директор самодур.Гроші якщо платять то в конвертах.Відношення до тих хто приносить в фірму гроші або принаймні мав би приносити дуже погане і зневажливе.В повазі - ті хто "дає" і має біле волосся.Персонал не навчають тому він тихенько деградує."Організація" має дутий авторитет и багато ображених.