Другие названия: Фуджикура
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Машиностроение и оборудование

Регионы работы: Киев, Львов, Луцк, Мукачево, Ужгород, Ровно, Прилуки, Винница, Белая Церковь, Ялта, Нововолынск
Телефоны: 066 105 00 08

Описание деятельности:  Изготовление джгутов для автомобилей

Отзывы о компании     Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ Всего отзывов: 366

2023-05-09 12:46 Аноним, г. Киев
В компанії Fujikura діє система менторства, що допомагає новим співробітникам швидше адаптуватися та розвиватися.
2023-05-09 12:18 Аноним, г. Львов
дуже дуже дуже дуже дуже дуже дуже дуже дуже дуже дуже дуже дуже дуже дуже дуже дуже дуже добра робота
2023-05-09 11:43 Аноним, г. Львов
Вітаю фуджікура Україна і бажаю зростання бізнесу.
2023-05-09 10:38 Ігор, г. Львов
чистота та порядок на робочому місці не тільки покращують враження наших клієнтів, але й допомагають нашим працівникам працювати більш ефективно та продуктивно
2023-05-03 13:52 Аноним, г. Львов
робота в Фуджікура забезпечує ріст навиків та професійний розвиток
2023-05-03 12:33 Аноним, г. Львов
Робочі місця в компанії Fujikura створюються з урахуванням потреб співробітників.
2023-05-03 11:01 Аноним, г. Львов
Компанія надає своїм співробітникам можливість працювати у різних напрямках та відділах, що дозволяє розвивати різні професійні навички та досвід.
2023-05-02 15:31 Віталій Вікторович, г. Львов
В Fujikura є великий потенціал для розвитку і вдосконалення навичок
2023-05-01 17:55 Аноним, г. Киев
Тут ви зможете зустріти досвідчених фахівців, які радо поділяться своїм досвідом з вами, а також взяти участь у тренінгах та семінарах.
2023-05-01 09:00 Аноним, г. Львов
Гарний колектив та дружні відносини між співробітниками дійсно можуть зробити робоче оточення значно більш приємним і продуктивним. Коли співпраця в команді зводиться до співпраці з друзями, то кожен день на роботі стає не просто справою, а відносинами, в яких є взаємодопомога та підтримка. А коли керівництво компанії піклується про своїх працівників і створює атмосферу взаєморозуміння та довіри, то це додає спокою і впевненості у власних можливостях.