Другие названия: Фуджикура
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Машиностроение и оборудование

Регионы работы: Киев, Львов, Луцк, Мукачево, Ужгород, Ровно, Прилуки, Винница, Белая Церковь, Ялта, Нововолынск
Телефоны: 066 105 00 08

Описание деятельности:  Изготовление джгутов для автомобилей

Отзывы о компании     Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ Всего отзывов: 364

2023-05-22 19:05 Аноним, г. Киев
Проходження практики в компанії Fujikura було відмінною можливістю вчитися від експертів у своїй галузі.
2023-05-19 21:31 Аноним, г. Киев
Мені особливо запам'яталося спілкування з колегами, бо всі вони були професіоналами своєї справи та завжди були готові підтримати один одного.
2023-05-19 12:24 Світлана, г. Львов
класна робота класна робота класна робота класна робота
нема
2023-05-19 11:31 О**г, г. Львов
Корпоративна культура Fujikura передбачає забезпечення комфортних умов для праці та розвитку співробітників
2023-05-12 12:24 Аноним, г. Львов
Fujikura має велику команду талановитих і досвідчених фахівців, які завжди готові допомогти та поділитися своїм досвідом, що дозволяє новим працівникам швидко адаптуватися та зростати в компанії.
2023-05-11 14:19 Аноним, г. Львов
поздоровляю Фуджікура з ювілеєм і бажаю подальшого процвітання, наснаги та невичерпної енергії
2023-05-10 15:16 Аноним, г. Львов
керівництво підтримує ініціативи своїх працівників та надає їм можливість втілювати свої ідеї в життя
2023-05-09 16:31 Аноним, г. Львов
Компанія Fujikura надає співробітникам можливість розвиватися в різних напрямках
2023-05-09 12:46 Аноним, г. Киев
В компанії Fujikura діє система менторства, що допомагає новим співробітникам швидше адаптуватися та розвиватися.
2023-05-09 12:18 Аноним, г. Львов
дуже дуже дуже дуже дуже дуже дуже дуже дуже дуже дуже дуже дуже дуже дуже дуже дуже дуже добра робота