Другие названия: львовский автобусный завод, сити транспорт груп
Сфера деятельности:  Торговля: Автомобили, запчасти
Сайт:  laz.ua
Регионы работы: Киев, Днепродзержинск, Днепропетровск, Кривой Рог, Львов, Харьков

Отзывы о компании     лаз Всего отзывов: 14

2015-11-16 17:26 Галя, г. Львов
Хороший колектив.
Пропрацювала я на ЛАЗі не один рік , і думала що здивувати мене вже не можливо.Та коли я зайшла на прохідну за довідкою і зустріла там охоронника Сашу колишньго чергового.То зрозуміла що нічого не змінилось.Тому що сама бачила як охорона тачками вивозила щось важке через прохідну а Саша відкривав ворота.Хороший був завод та з такими охоронцями в нього майбутнього немає.
2015-11-16 17:22 Андрей, г. Львов
Здивована попередніми негативними відгуками. Працюю в ЛАРЗ тобто в Львівскому Авторемонту близько двох років. Невеликий , але дуже дружній колектив. Ніхто нікому палки в колеса не ставить, зарплата виплачується. Працюю офіційно.
нема
2015-11-16 17:22 Богдан, г. Львов
РАДУЕТ ОДНО . на гос -предприятии работаешь на благо РОДИНЫ!
не знаю на тот сайт попали или нет.расскажу об охране.Таких расхитителей еще надо поискать, за наш АВТОРЕМОНТНЫЙ завод обидно! Как только заканчивается рабочий день у доблестной охраны он только начинается.Со стороны ВРЦ ЦХЧ передвигаются тачки , не знаю правда с чем, но что-то тяжелое.Движение в сторону РБЦ, потом все перебрасывают через забор.И по фиг им колючка. Ну ладно понимаем зарплата не ахти, так у вас-же козлы и..
2015-11-16 17:22 Роман Рабинович, г. Львов
При директоре Сорокине компания создала и стала производить европейские модели автобусов и троллейбусов. Были очерчены перспективы и этапы работ на многих направлениях
После увольнения Ю. Сорокина все последующие директора и главбухи занимались воровством, уклонялись от уплаты налогов, обманывали работников с выплатой зарплаты, "кидали" своих клиентов в поставке продукции.
2015-02-20 03:54 Аноним, г. Львов
можна красти скільки зможеш вивести.Головне поділитись з Сашою Яковенком півметровим або з толіком лисим зам нач.сб. випускають через хуторівку обо персенківку. Такса від 200 до 500гр. Самі також в ночі виключають світло і вивозять метал (плитку з новопресового) тай не тільки.Возять Нісою синього кольору або фольц.гольф 3 чорного кольору власник Кочетов Б.Возять не далеко .Поряд з прохідною є прийомка туда і здають.Петя прийомщик приходить по дзвінку в любий час до 6 00год.Це зміна лисого Толіка.Тепер…>>
відмотують сітку і передають прийомщику Петі.Возять електро карою коли заряджена а колили нема світла то возиком, Хоч зарплату охороні не платять вже рік .З роботи ні кого не виженеш.Бо за ніч мають більше ніж зарплату.Працювати можна лише охороні бо можна заробити .Всі решта працюють без коштовно.
2014-05-29 23:05 Игогорчик, г. Львов
Ребята! Ну зачем Вы так? ! Ну ооочень хорошая компания)))) все такие симпатичные мальчики и очень сговорчивые))) Работа приносила мне сплошное удовольствие)))))Очень по вас лапушки скучаю)))
Очень часто меняют команду мальчиков, нет постоянства, мой молодой организм не выдержал и что-то подцепил, лечусь и с нетерпением жду возвращения в семью)))
2014-05-26 14:36 охраник, г. Львов
Все файно роботаю охраником на лазі на хуторівці.Наш шеф дуже простий хлоп з нами їст і пє і дозволяє приносити горівку.місяць не було світла але то нічо бо ми того не замітили бо була файна кумпанія. наш смотрящий олексій тоже файний хлоп дає кабель різати і залізо на брухт виручку пополам. дуже файні жіночки на прохідній людмила особливо душевна є з ким поговорити про жизнь
не дають вовремя зарплату але то ніц бо файні отношенія дорожчі за ті гроші і метал вирізаєм у великій кількості ще працюю бо маєм пиляти той портовий кран на стрийській.буде файна виручка і шеф буде доволен
2014-01-15 00:46 руля, г. Львов
природа і великі дірки в заборі))))виносять навіть колеса, поки охорона чвертку розпиває))
зарплату не виплачують, кажуть можна брати металом і ділитися на прохідній.Бухати можна, дають принести бухло але тре і охороні шось лишити.короче бомжарня де всі бухають і одне в другого тиряють все.Таку махіну розісрали(((((
2013-12-27 02:33 муся, г. Львов
стільки не викуриш і не вип"єш))))))))))
якщо вам сумно ласкаво просимо у діснейленд на хуторівці! ! ! ! ! ! ! заходиш на прохідну і тебе стрічає справжнісінький шрек - начбезпеки тітушко ! ! ! ! ! ! ! далі з"являється начальник маркетингу ромчик - сонячний зайчик, єдиний позитив даного підприємства, сміється завжди - трава міцна і файна! далі фіндиректор Зализаний, гей до речі))))))))))) і ось ВІН ХОЗЯІН ДЖУНГЛІВ - ЛЕВ АЛЕКС)))))))))))об, їбе всіх і навіть себе! Шановні роботяги, за такий зоопарк повинні платити ви а не вам! ! ! !…>>
2013-11-24 01:18 Зеновий, г. Львов
Положительных нет
Директора все лучше - руководят геи и наркоманы . Кто не сбежал - БЕГИТЕ ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !