Сфера деятельности:  Торговля: Косметика, парфюмерия
Сайт:  nava.in.ua
Эл. почта: nava.lviv@gmail.com
Регионы работы: Львов
Телефоны: (032) 2355822

Описание деятельности:  Спеціалізація NaVa - корекція вікових змін шкіри обличчя. Догляд за обличчям, спа салон анти ейдж, корекція зморшок, омолодження шкіри обличчя, нава, омолоджуюча програма, безін’єкційна косметологія, ензимний пілінг, чистка, зволоження шкіри, антивікові процедури, догляд проблемної шкіри.

Отзывы о компании     Центр краси NaVa Всего отзывов: 29

2016-06-05 17:16 Аноним, г. Львов
Хорошая зарплата, удобное расположение, классный коллектив, бесплатное обучение
Много учить текста на процедуры, негде полежать в перерыве
2016-05-25 21:46 Yana, г. Львов
Приємна атмосфeра в салоні, що сприяє гарному настрою на роботі. Задовільна заробітна плата та зручний графік
Всe було добрe, алe іноді бракувало чоловіків, нe звично працювати з одними жінками
2016-05-19 16:54 Анонім, г. Львов
Те, що приваблює відразу це висока заробітна плата та чудовий колектив. Відсутні неприємні спецефічні запахи салону краси
Нема окремої кімнати для персоналу, де можна пліткувати та пити каву
2016-05-08 17:40 Viktoria, г. Львов
Не смотря на то, что обучалась всего 2 недели, узнала много нового о профессиональной косметике.А за проведенные мной процедуры потом выплатили все деньги что обещали. Коллектив доброжелательный. Удобный график работы
Из-за того что никогда в такой сфере не работала сложно было выучить терминологию, из-за чего часто путалась
2016-03-21 23:57 Аноним, г. Львов
Графік комфортний, веселий колектив, вчасно виплачували зарплату
В них там є в компанії рейтинги всякі то коли падає рейтинг , тоді звільнили Надто високі вимоги, як на мене
2016-03-14 23:38 Лена, г. Львов
Расположение салона практически в центре, оплата включает не только ставку но и проценты, учат всяким премудростям в косметологии, сменане целый день
Не понравился коллектив - работают одни женщины и сразу как пришла на собеседование эти оценивающие взгляды и шепотки
2016-03-14 18:07 Аноним, г. Львов
платять ставку з відсотками, робота в центрі міста в елітному торговому центрі у салоні, графік з одного боку зручний, працювати тре пів дня, вчать багато по косметології
не можна працювати завжди в другу зміну, а мені потрібні тільки вечірні зміни Хто ще ходив туди або зна, хто власники салону? Звідки вони?
2016-03-12 00:41 Марія, г. Львов
Гарне відношення керівництва, гідна зп, кожного дня прибирають, тому нема спецефічних ароматів косметичного салону
Кожного дня робити одну й ту саму процедуру з одноманітним текстом, нема місця щоб поїсти
2016-03-10 20:13 Дарина, г. Львов
Достатня заробітна плата, приємний колектив, зручний графік, за період навчання і праці дізнаєшься багато нового в косметології
За запізнення штрафують, а мені далеко їздити і бувають проблеми з транспортом. Потрібно розповідати про процедури клієнткам, а одже знати порядок нанесення і склад продукції, а процедур достатньо багато