Сфера деятельности:  Торговля: Косметика, парфюмерия
Сайт:  nava.in.ua
Эл. почта: nava.lviv@gmail.com
Регионы работы: Львов
Телефоны: (032) 2355822

Описание деятельности:  Спеціалізація NaVa - корекція вікових змін шкіри обличчя. Догляд за обличчям, спа салон анти ейдж, корекція зморшок, омолодження шкіри обличчя, нава, омолоджуюча програма, безін’єкційна косметологія, ензимний пілінг, чистка, зволоження шкіри, антивікові процедури, догляд проблемної шкіри.

Отзывы о компании     Центр краси NaVa Всего отзывов: 29

2017-05-08 00:00 Аноним, г. Львов
Мені все подобається на цій роботі, особливо співвідношення вкладених зусиль - зарплата
Робота в жіночому колективі не проста завжди
2017-05-04 00:00 Аноним, г.
Мені дуже сподобалося працювати в цьому салоні, за три місяці ми стали повноцінною сім'єю, і наша чарівна керівниця нам як мама!
Я була задоволена всім
2017-04-30 00:00 Аноним, г.
Швидке і цікаве навчання і ось я вже добре заробляю, тому що легко знаходжу підхід до клієнтів
Немає місця для відпочинку, щоб без поглядів керівництва і клієнтів можна було посидіти
2017-04-28 00:00 Косметолог, г.
Було нелегко звикнути до режиму роботи, колективу і вимогливому керівництву. Зате окупилося все професійним ростом і високою зарплатою
Істеричні клієнти. Шкода цього не виправити
2017-04-25 00:00 Аноним, г.
Відмінне керівництво і колектив, на роботу ходжу із задоволенням. Зарплата висока
Немає місця для обіду
2017-04-10 00:00 на телефонi, г.
Нормальна зарплата, хороші відносини в колективі, безкоштовне навчання
Потрібно багато сидіти, це стомлює
2017-04-05 00:00 оператор, г.
Робота оператором зазвичай невдячна через психованих клієнтів. Але тут максимум це трохи незадоволені жінки часом процедури. Ти ввічлива і вони відповідають тим же. До того ж зарплата набагато більше ніж в тому ж привате.
нема чого
2017-03-30 00:00 Косметолог, г.
Робота приносить задоволення і гроші. А це чи не головне?
Складно в колективі з одними жінками
2017-03-24 00:00 Аноним, г.
Відмінне робоче місце, клієнти яких обдзвонюєш адекватні, зарплату вчасно
Поки все влаштовує
2017-03-20 00:00 Аноним, г.
Мені подобається строгість керівництва, вони не роблять поблажок ні для себе ні для співробітників. Добре працюєш - добре отримуєш
Графік не зручний при поєднанні з навчанням