Сфера деятельности:  Торговля: Косметика, парфюмерия

Условия работы
Соц. пакет
Перспективы
Просмотры:  208
Описание деятельности:  Спеціалізація NaVa - корекція вікових змін шкіри обличчя. Догляд за обличчям, спа салон анти ейдж, корекція зморшок, омолодження шкіри обличчя, нава, омолоджуюча програма, безін’єкційна косметологія, ензимний пілінг, чистка, зволоження шкіри, антивікові процедури, догляд проблемної шкіри.

Расскажите своим друзьям:
Отзывы о компании     « Центр краси NaVa »Всего отзывов: 20

2017-03-20 00:00 Автор: Аноним, г.
Мені подобається строгість керівництва, вони не роблять поблажок ні для себе ні для співробітників. Добре працюєш - добре отримуєш
Графік не зручний при поєднанні з навчанням
2017-03-14 00:00 Автор: Аноним, г.
Чи не важка робота, безкоштовне навчання, висока зарплата
Не зручний графік
2017-03-11 00:00 Автор: косметолог, г.
Платять під час і зарплата залежить саме від особистої роботи, а не тільки від кількості годин
За все запізнення, навіть на 5 хвилин платиш штраф, але ж салон знаходиться в центрі міста і можна не встигнути через затори
2017-03-06 00:00 Автор: Аноним, г.
Робота не складна, але вимагає посидючості, як і при будь-якій роботі з дзвінками. Правда люди ввічливі, і не лаються по телефону
Поки що мінусів на цій роботі не побачила
2017-02-26 00:00 Автор: косметолог, г.
Людське ставлення від керівництва, зарплату видають під час, цікава робота
Складно пробиватися по рейтингу, потрібно прикладати багато зусиль
2017-02-19 00:00 Автор: Менеджер, г. Львов
Відмінне місце розташування, графік підлаштовується під тебе практично, багато вільного часу, хороша зарплата
Бракує корпоративів і якихось общеколлектівних заходів
2016-08-24 13:39 Автор: Аноним, г. Львов
Не мережевий маркетинг, робота по змінах, нормальний відсоток від продаж
Через те шо я постійно запізнююсь, звільняти, то вже занадто! Я така людина, а людей треба приймати такими як вони є. І шо тих 20 хвилин типу шось зміниться! Удачі
2016-08-09 16:39 Автор: Аноним, г. Львов
Приємна керівник відділу кадрів. Все доступно і зрозуміло. Робота в нормальних умовах, треба робити, чому вчать і все
Етапи конкурсного відбору
2016-07-27 11:56 Автор: Аноним, г. Львов
висока зп всьому вчать розташування в центр міста
мені не подобався графік роботи
2016-06-17 00:27 Автор: Оксана, г. Львов
Сподобалось що співбесіда була удекілька етапів, це дало можливість краще дізеатися про салон від робітників. Все сподобалось, нажаль графік не підійшов. Всі гроші що я зоробила за декілька днів повноцінної роботи з клієнтами було виплачено
Не підійшов графік, інших недоліків не помітила

Реклама