Сфера деятельности:  Торговля: Косметика, парфюмерия

Условия работы
Соц. пакет
Перспективы
Просмотры:  180
Описание деятельности:  Спеціалізація NaVa - корекція вікових змін шкіри обличчя. Догляд за обличчям, спа салон анти ейдж, корекція зморшок, омолодження шкіри обличчя, нава, омолоджуюча програма, безін’єкційна косметологія, ензимний пілінг, чистка, зволоження шкіри, антивікові процедури, догляд проблемної шкіри.

Расскажите своим друзьям:
Отзывы о компании     « Центр краси NaVa »Всего отзывов: 14

2016-08-24 13:39 Автор: Аноним, г. Львов
Не мережевий маркетинг, робота по змінах, нормальний відсоток від продаж
Через те шо я постійно запізнююсь, звільняти, то вже занадто! Я така людина, а людей треба приймати такими як вони є. І шо тих 20 хвилин типу шось зміниться! Удачі
2016-08-09 16:39 Автор: Аноним, г. Львов
Приємна керівник відділу кадрів. Все доступно і зрозуміло. Робота в нормальних умовах, треба робити, чому вчать і все
Етапи конкурсного відбору
2016-07-27 11:56 Автор: Аноним, г. Львов
висока зп всьому вчать розташування в центр міста
мені не подобався графік роботи
2016-06-17 00:27 Автор: Оксана, г. Львов
Сподобалось що співбесіда була удекілька етапів, це дало можливість краще дізеатися про салон від робітників. Все сподобалось, нажаль графік не підійшов. Всі гроші що я зоробила за декілька днів повноцінної роботи з клієнтами було виплачено
Не підійшов графік, інших недоліків не помітила
2016-06-11 21:39 Автор: Алена, г. Львов
В салоні приємна атмосфера. Світле приміщення в якому хочеться працювати. Відмінна зарплата
Не було серйозних недоліків
2016-06-05 17:16 Автор: Аноним, г. Львов
Хорошая зарплата, удобное расположение, классный коллектив, бесплатное обучение
Много учить текста на процедуры, негде полежать в перерыве
2016-05-25 21:46 Автор: Yana, г. Львов
Приємна атмосфeра в салоні, що сприяє гарному настрою на роботі. Задовільна заробітна плата та зручний графік
Всe було добрe, алe іноді бракувало чоловіків, нe звично працювати з одними жінками
2016-05-19 16:54 Автор: Анонім, г. Львов
Те, що приваблює відразу це висока заробітна плата та чудовий колектив. Відсутні неприємні спецефічні запахи салону краси
Нема окремої кімнати для персоналу, де можна пліткувати та пити каву
2016-05-08 17:40 Автор: Viktoria, г. Львов
Не смотря на то, что обучалась всего 2 недели, узнала много нового о профессиональной косметике.А за проведенные мной процедуры потом выплатили все деньги что обещали. Коллектив доброжелательный. Удобный график работы
Из-за того что никогда в такой сфере не работала сложно было выучить терминологию, из-за чего часто путалась
2016-03-21 23:57 Автор: Аноним, г. Львов
Графік комфортний, веселий колектив, вчасно виплачували зарплату
В них там є в компанії рейтинги всякі то коли падає рейтинг , тоді звільнили Надто високі вимоги, як на мене
Реклама