Другие названия: Факультет Фарм

Описание деятельности:  Аптечная сеть

Отзывы о компании     ТОВ Факультет Всего отзывов: 8

Фильтр по региону: Все Днепропетровск Полтава Киев Кременчуг

2019-07-31 15:19 Ю*я, г. Полтава
Хочу устроится на работу в аптеку.Аптека почти рядом с домом.Обдумываю разные варианты по работе. Думаю стоит попробовать.
Ещё не знаю, пробую.
2019-07-26 15:34 Тетяна, г. Полтава
Нещодавно влаштувалась працювати фармацевтом. Потрапила в чудовий колектив, допоможуть в роботі, підкажуть як працювати з програмою. В іншій аптеці так не було. Для мене важливо в якому колективі працювати.
Напевно нічна зміна
2019-02-28 17:36 Н****я, г. Полтава
Офіційне працевлаштування. Непогана ставка та можливість заробити непогані бонуси. Відпускні дні — без проблем.
---
2019-02-01 16:27 Р***н, г. Полтава
Мої враження з роботи: Є кар’єрний зріст , величезний досвід отримую.
Міг вже переходити кудись в інше місце, але вирішив залишитись, поки умови влаштовують.
2018-10-31 15:33 Провізор.Vika, г. Полтава
Скільки людей, стільки й думок, як негативних так і позитивних, всім догодити неможливо, особливо в наш час, але все змінюється і оцінюється в порівнянні, тому потрібно спробувати, я думаю, не пошкодуєте. Vika
---
2018-09-30 20:14 Фармацевт-Артем, г. Полтава
Що може бути краще улюбленої роботи. Скоро буде рік, як я працюю. Думаю, що це здоровий досвід, хороший колектив, ставлення до співробітників лояльне. Раджу пробувати тим, хто хоче побудувати кар'єру в фарм напрямку.
ні, а якщо і є, то керівництво вживає заходів і вирішує проблеми.
2018-09-30 19:35 Фармацевт-Ігор, г. Полтава
Як для мене компанія Факультет-Фарм. Дав чудові навички в обслуговуванні клієнтів. Для мене було раніше тяжко. Зараз обслуговую швидко та вже маю своїх постійних клієнтів. Дякую!
Інколи, треба виходити у свій вихідний. Але можно домовитись и взяти віхидний на інший день.
2018-08-30 14:58 Аноним, г. Полтава
Це було моє перше місце роботи за фахом, враження залишилися найтепліші. Завідуюча - талановитий керівник Лілія Михайлівна, під її керівництвом, легко опановувала профессію.Руководство регулярно дозволяло відвідувати тренінги, для мене це було дуже важливо!
Інцендентів не пригадаю, хіба ніби кілька моментів по роботі.