Сфера деятельности:  Услуги
Сайт:  ip.net.ua

Описание деятельности:  Компания IPNETreg; (АйПиНет) - один из крупнейших Интернет-провайдеров в Киеве - предлагает Вам наиболее быстрое, удобное и выгодное решение для доступа в Интернет с Вашего ПК. Компания АйПиНет начала свою деятельность на рынке телекоммуникационных услуг в 2002 г. в Оболонском районе г. Киева. Сегодня наша обновленная оптоволоконная сеть охватывает весь район Оболонь и Дарницкий район города Киева. В 2008 г. количество абонентов компании превысило 20000 клиентов и, согласно исследованию авторитетного журнала "Компьютерное обозрение", компания IPNETreg; была признана крупнейшим оператором "домашних сетей" в Киеве. Наши клиенты пользуются высокоскоростным широкополосным Интернетом (до 100 Мбит/сек.) по доступным тарифам. Без затрат на дорогостоящее оборудование, без проблем с дозвоном, со свободной телефонной линией! Постоянная работа над улучшением качества сервиса и внимание к каждому абоненту - основы успеха нашей компании. Всем пользователям мы предоставляем оперативную техническую поддержку и удобную панель управления собственным счетом. Стать нашим абонентом достаточно просто, а быстро скачивать и обмениваться фильмами и музыкой, играть в популярные сетевые игры, пользуясь нашей сетью, всегда приятно и выгодно. Узнайте о возможности подключения к нашей локальной сети и наслаждайтесь миром Интернета от IPNETreg;!

Отзывы о компании     IPnet Всего отзывов: 44

2024-03-23 00:02 Аноним, г. Киев
Удобно добираться, большой и просторный офис с удобствами, руководители не грузят задачами, которые к тебе не относятся, не звонят и не пишут в нерабочее время. Комфортный, современный коллектив, где ценят сотрудников.
поганого нічого сказати не можу
2024-02-18 00:31 Ілля, г. Киев
Працюю монтажником. В цілому робота як робота. Є деяких опит, можу сказати шо тут покраще ніж і деяких інших провайдерів. Хоч доволі суворі до якості, бо дбають про репутацію.
Про умови роботи нічого поганого сказати не можу - відносяться чесно, ЗП завжди в повному обсязі, чітко кожен місяць
2024-02-06 23:49 В*******р, г. Киев
З перших днів, коли почав працювати, зачепив дружній колектив і розуміючий керівник; На навчанні допомагають навчитися всьому, що потрібно для роботи; Стабільна ЗП; Багато варіантів для кар'єрного зростання; Керівники дають все, що потрібно для кар'єрного зростання і розвитку у своїй спеціальності
є деякі моменти, але плюси перекривають
2023-12-27 00:28 Аноним, г. Киев
Робота дуже динамічна, потрібно бути готовим швидко змінюватися, перебудовуватися. Якщо йти працювати з метою допомагати людям, розбиратися в питаннях, то буде не так складно. Але....
так, це робота з людьми, вона ніколи не була простою, люди різні
2023-12-25 23:44 Аноним, г. Киев
Працюю кілька місяців, подобається дуже! Класне навчання, тренінги з вебінарами і виходом в офіс, директора, які відносяться розуміюче, нормальні колеги, зарплата з урахуванням щомісячних премій.
----
2023-12-21 23:58 Аноним, г. Киев
У доступі багато інформації, завжди є де підглянути, щоб зорієнтуватися. Умови роботи хороші, багато продумано для співробітників. І зарплата, і офіс хороший, і умови на 5 !
умови на 5 !
2023-11-26 23:37 Аноним, г. Киев
Працював тут техніком. Можу сказати, що завжди платили вчасно, щодо зарплати все норм без усіляких АЛЕ. Усім забезпечили, включно з авто, формою, інструментами. Працювати подобалося, пішов тому що планую переїжджати в інше місто
нормальна робота
2023-11-23 22:34 Л**а, г. Киев
Удобное расположение, отзывчивый коллектив и руководство. Возможности как для личного, так и для карьерного роста. Интересные корпоративные мероприятия. Хороший уровень заработной платы с мотивацией.
Не жалею ни о секунде, что здесь проработала. Уволилась по личным обстоятельствам
2023-11-20 23:50 А***м, г. Киев
Добре описані зони відповідальності та бізнес-процеси. Добре розвинена комунікація формальна і неформальна всередині компанії. Це робить колектив згуртованим і ефективним. Керівництво це розуміє і розвиває цей підхід. Створено багато унікальних фішок колективної роботи зрозумілих тільки зсередини.
все прописав у іншому полі
2023-10-25 14:15 М****м, г. Киев
Вельми адекватне керівництво, яке не грузять дивними і безглуздими завданнями (у мене так було на попередньому місці роботи). Все чітко, знаєш свої обов'язки, труд цінують і заохочують фінансово.
Може й банально казати, що чудовий колектив, але це реально так - і в плані професійного спілкування, і за його межами