Отзыв о компании журнал VERSAL Івано-Франківськ
Сайт:  versal-online.com.ua
Регионы работы: Ивано-Франковск
Телефоны: 0342 754 730

Описание деятельности:  журнал VERSAL

Никнейм: Оксана (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2011
Дата увольнения: 2012

Нічого навіть не має що доброго сказати.... А жаль.

Так, у місті мало видань, тому рахується, що це з найкраще з ніяких)
Коли прийшла влаштовуватись на роботу, одна з працівниць сказала, що тут довго не протримуюсь : "Бо такі як ти тут не можуть працювати".??? Я спочатку не зрозуміла чому?
І так :
1) Обіцяли легальне працевлаштування - вийшло "Неофіційне" у всіх працівників. Не розумію чому ще податкова їх не перевірила. Всі працівники стоять на біржі, відмічаються вчасно і йдуть на роботу вчасно у редакцію...
2) Куча власників. Одному щось не подобається, але не подобається іншому і так цілими днями.
3) Пливучість кадрів. За пів року моєї роботи багато змінилось працівників. Їх не цінять, тільки намагаються робити вигляд ніби ти їм потрібен. Дуже вже використовують.
4) Обговорення своїх рекламодавців. На летючках спочатку про рекламу,скільки заплатять, як витягти більше і тут, хто у нього дружина, який він чи вона, ой .. яка нечистоплотна, стара, старий хрич ,скільки дітей має на стороні і т.д. Гидко було.Самі рекламодавці на віть не підозрюють як їх обгаджують за їх же гроші )
5)Не відповідна оплата праці.Було обговорено одна сума, стала зовсім інша і набагато менша. Хоча, реклами було зовсім на більшу суму-заробила.Я була менеджером з реклами.. Дві бухгалтерії.Гроші видавали на руку без оплати податків звичайно ж.
6) Хоча я була рекл.агентом у журналі не числиться жодного журналіста, ну а в кого він має числитись якщо власники навіть не підприємці ???. Одним словом жодного журналіста, лише редактор. та пару позаштатних журналістів ( не журналісти за освітою). ТО про , що нормальне там можуть писати?
Одним словом, паскудна "шарашкина кантора". Не люблять гарних працівників, бо боять мабуть їх карєрного росту. Рекламодавці журналу майте на увазі, що Вас обгаджують, а ви цього і не підозрюєте.

# Юлія2015-08-01 11:42:00
Підозрюю, що коментарі писали люди, які були звільнені за погану роботу. Перш за все, журнал зареєстровано на ПП Мельникович О.В., яка сплачує податки за свою діяльність. Оформлені всі люди, які працюють давно, якщо хтось приходить на стажування, це нормальна практика, якщо їх не оформляють одразу. Співвласників журналу є всього 2: вже згадана Мельникович О.В. і Палько О.В. Щодо наклепу про обговорення рекламодавців-повний абсурд: на планірках обговорюють лише стратегію покращення співпраці, ідеї, які будуть корисними для рекламодавців. Щодо плинності кабрів-в Версалі є люди, які працюють 8, 5, 4 і т.д. років. Якщо нова людина не на своєму місці, задля її ж внутрішнього спокою її повідомлять про це, не водячи кота за хвоста. Ті, хто хоче залишитись в команді-роблять це, ті, хто не підходить-ідуть. Нормальна практика трубових взаємин. Вераль завжди чекає на нових натххненних і творчих людей, людей, які хочуть займатися тим, що вважають своєю справою.
# Леся2013-05-15 19:32:54
А взагалі я думала, що Версаль мене вже нічим не здивує. Ні неправильно зверстаними статтями (куски тексту не співпадають), ні чорними підзаголовками на чорному фоні (дизайнер “проїхав”, з ким не буває). Ні рекламою на кожній другій сторінці, в тому числі й представників Партії регіонів. Але я помилялася. Вони перевершили самі себе. Надрукували другий раз одну й ту саму статтю про роботу в жіночому колективі. А на закуску – рубрику рецептів від свекрухи власниці. Видно, знаменита куховарка, не інкаше. Це вже навіть рагулізмом не назвеш, а я не знаю, як…