Отзыв о компании ООО "Компания "ТИТАЛ"
Добавлен: 11:06 09.01.2013
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Машиностроение и оборудование
Сайт:  titalcompany.com
Эл. почта: fire@titalcompany.com
Телефоны: (044) 284-35-58, 284-35-59

Описание деятельности:  Производство пожарных автомобилей, спецавтомобилей

Дата начала работы: 2012
Дата увольнения: 2013

Просто есть работа

Зарплата не выплачивается месяцами,начальство постоянно орет,коллектив стадо пьяных свиней которым только что и нужно нажраться.Отдельное спасибо Татьяне Юрьевне за ее заботу о коллективе и за хороший подбор персонала это все конечно в кавычках.Вообщем если увидите Компанию Титал бегите без оглядки збережете кучу нервов времени и сил.Это не может носить название Компания это пародия какая то еле месяц проработал зарплату и расчет уже три месяца жду у компании нет денег,даже на то чтобы выплатить мне расчет

# антижурналіст2013-04-29 20:00:08
А я сказав би, що тут люди пишуть те що на душі накипіло. Те що керівництво компанії намагається борсатися на ринку та не здається- це добре. І дуже добре, що на Титалі вміють виробляти непогані пожежні автомобілі (якби враховували відгуки користувачів цих автомобілів то було б ще краще).
Але це не виправдовує відсутності нормальної організації праці, низької зарплатні (ще й з затримками) та наявності ненормального відношення керівництва до підлеглих. Порахуйте скільки людей йде з цієї компанії, навіть тих хто вже довго працював та не витримав, а потім пишіть про маразми. А те що журналісти вміють добре теліпати язиками то ми добре знаємо. За те вам й гроші платять.
# журналісти2013-03-12 17:37:10
Цей сайт нагадує лавочку біля під`їзду, де збираються бабулькі та дідулькі. І виливають свій маразм на світ. А ця компанія, як молодий парубок, якому треба вижити в цьому світі.Таку продукцію роблять люди, які з технікою на ти, грамотні, розумні. Тітал, Не звертайте увагу на невдах. Ви молодці.
# Татьяна Юрьевна2013-03-12 17:17:00
Шановний анонін так ви назвіться і я вам все поясню. Це стосовно ОООО. А ще краще - розрахую залюбки. Якщо ви не слухаєте пояснення затримок на зборах, то слух у вас не дужий, а це означає, що є певні вади. Зателефонуйте мені по- робочому. НЕ БІЙТЕСЬ ВИ ж мужчина!!
Олежику, ми не закриваємось це тобі так хотілось би. Не просижуй більше робоче місце своє.

# олег2013-03-09 17:02:02
Люди,что Вы спорите эта мануфактура закрывается
# ОООО2013-03-09 16:58:58
О Уважаемая Татьяна Юрьевна и как же Вы обьясните отсуствие зарплаты на вашем прекраснейшем предприятии уже два месяца.Все вышенаписаное в отзыве подтверждаю.Обещаете одно ,а делаете другое.
# Імплоєр2013-03-08 16:12:44
Суцільна маячня!! Так, бувають затримки по зарплаті інколи, це мінус. Та колектив на мою думку злагоджений, поможуть, покажуть, навчать, якщо задавати питання і працювати. Всі постійно вчаться, так як робота різноманітна, в звязку з різноманітністю продукції що випускається. Тим кому техніка не цікава, і хто випадково завіявся, перестрибуючи з місця на місце ця робота не підійде!
# Татьяна Юрьевна2013-02-21 17:09:05
Судя по вашему художественному тексту вы человек опущенный ниже плинтуса и без нас, смелости не хватило написать себя и не дай бог кому-то вас подобрать и с вами даже не работать а пообщаться полчаса. От вас дурно пахнет. Особенно враньем по поводу коллектива. Это вы плюнули на тех с кем делили обед в нашей прекрасной и уютной атмосфере. Какой же вы мужчина после этого?