Отзыв о компании ООО "Родной Дом Строй - VS"
Добавлен: 03:21 04.01.2013
Другие названия: (они же ЖРЭК)
Сфера деятельности:  Услуги: Строительство, монтаж, ремонт, и т.д.
Сайт:  nhb.com.ua
Эл. почта: office@nhb.com.ua
Регионы работы: Киев, Харьков
Телефоны: (044)331-05-05, 481-17-42 Факс:(044)481-17-10

Описание деятельности:  Компания ООО "Родной Дом Строй" начала свою активную деятельность на рынке строительной индустрии с 2003 года. Нашим Заказчикам мы предоставляем полный комплекс услуг, начиная от идеи и до сдачи объекта в эксплуатацию. За период активного труда нами было cпроектировано, построено и передано заказчикам больше 120 объектов разной сложности и назначения (жилищное строительство, офисные центры, общественные здания, торговые центры, реконструкция старых зданий) в городе Киеве и в других городах Украины.

Никнейм: rdbbebebe rdbbebebe (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2011
Дата увольнения: 2012

10% колективу

Ця компанія це просто кошмар!!! Монтажний колектив це просто70% вокзальний зброд, офісний персонал на 90 % складається з підлих та неприємних осіб особливо бухгалтерія, виробничий відділ та відділ постачання...Про керівництво можна дуже багато писати тай словами впринципі не передати , самий головний там Генеральний директор -
Демченко Сергій Васильович (кидало ще той) з вигляду поважна людина коли проводить співбесіду та коли приймає на роботу, а коли приходить день зарплати то у свою сторону можна почути усякі гадості образи і матюки, в цей момент в його лексеконі займають мабуть 95%слова образливого значення,ну і після того якщо повезе то через пів місяця можливо він змилується і видасть зарплату правда не всю, а якусь там маленьку частку, так щоб вистачело на доїзд,ось такий поважний директор. Директор по будівництву -
Вовченко Микола Васильович та його братик, це взагалі цінні два екземпляри, завжди разом, по їхньому поводженню, розмові та приходу на роботу можна подумати що крутіше та сильніше них людей нема, але це дуже хибне враження! Просто коли їм легко натякнути що вони негодяї то їхні широко розпущені руки бистро опускаються і стають вони нищі ростом бо голова займає одразу місце шиї, при приході їх в офіс починають ображати всіх підрят.Ходять слухи між працівниками що ці зарплати які вони не платять людям бухгалтерія і ще деякі особи ділять тихо між собою...І дуже багато людей-працівників при звільнені змушені звертатися у правові органи-суд бо інакше по доброму ніяк... Одже якщо у вас не має вільного часу та потрібно заробляти кошти то обходьте цю шабашкіну контору десятою стороною бо інакше гарантовано при влаштуванні на роботу на цю фірму замість заробітків ви скоріш за все отримаєте виправні роботи на благу дирекції фірми!!!

# Клиент2013-03-11 15:46:46
И это правда
# Партнер этой компании .2013-01-29 13:48:49
Компания действительно занимается обманом и кидаловом !!! Обходите ее стороной .... если вы конечно не камикадзе. В компании работают жулики !!!!