Отзыв о компании "Паперові кучерики"
Добавлен: 02:15 21.12.2012
Другие названия: Студія квілінгу "Паперові кучерики", "Паперові кудряшки", ТОВ "ПАПІР ФО Ю", ТОВ "PAPIR4U"
Сайт:  papir4u.com
Эл. почта: papir4u@gmail.com
Телефоны: +38 095-835-21-25

Описание деятельности:  Виготовлення та розповсюдження наборів та матеріалів для квілінгу (смужки паперу, інструменти для квілінгу, готові набори), окрім цього діє гурток з квілінгу в Державному центрі позашкільної освіти.

Никнейм: О***а (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: Ноябрь 2012
Стартовая зарплата $2000
Дата увольнения: Декабрь 2012

Не можу адекватно оцінити якість продукції та послуг, претензії висловлюються до компанії як до вкрай несумлінного роботодавця.
Керівник проекту О***а ******** зв’язалась зі мною телефоном і запропонувала дистанційну роботу з перекладу матеріалів з російської на українську, написання іміджевих статей та публікацій на офіційній сторінці компанії. Запропонувала пройти випробування шляхом написання легенди, текст з другого разу задовільнив роботодавця, було обіцяно укладання трудового договору.

Будьте обережні!!!!! «Інтелігентне» кідалово!!!

На питання, як буде відбуватися оплата роботи і в якому розмірі, листом відповіла: «Близько двох тисяч у місяць, залежно від кількості статей». Уточнююче запитання «Як саме буде оцінюватись кожна стаття або тисяча знаків?» фактично проігнорувала, зіславшись на якусь там постанову КМУ, в якій вказано усі розцінки, натомість присилала нові і нові замовлення. Зробивши та надіславши декілька готових статей, я продовжувала нагадувати про досі не підписаний договір. У відповідь отримала незаповнений бланк Договору про авторську винагороду (роялті), який стосувався більше великих прозових творів, ніж моєї роботи. Це викликало у мене підозру, тому надсилати наступні виконані замовлення я припинила, запропонувавши листом власні розцінки за роботу, очікувала відповіді. Пані О***а раптово почала зникати у відрядженнях, не відповідати на листи, на моє обурення відписувала, що ніякої відмови зі сторони компанії не було, допитувалась навіть про загальну суму виконаних робіт, але ні грошей на рахунку, ні Договору на електронній пошті так і не було. На запитання «Коли ж очікувати проплату?» відповіла (цитую дослівно, мовою оригіналу)))): «О***а, до вашого таланту нажаль бракує інтелегентності».
Все спілкування зводиться до того, щоб спровокувати працівника на конфлікт, і тим самим "інтелігентно" відмовити у зарплаті.
Шкода дівчат, які повірили у байки пані О***и, бо ж публікації на сайті продовжують з’являтися…(( Раджу не висилати роботу без підписання Договору і не соромитись уточнювати умови праці!!!!!

ЗА РОБОТУ ПОТРІБНО ПЛАТИТИ ГРОШІ!!!!!!

# Victor2013-01-08 16:56:50
Класичний приклад використання праці найманого працівника в випробувальний період непорядним роботодавцем.
Все видно та зрозуміло з викладеного опису.
Хоча, було б не зайвим знати й думку роботодавця.

До пана Evgeniy:
Гарно ви написали , але неуважно прочитали саму відозву (чи є інші причини такої направленості вашого коментування?). Тому й перевели все на "емоційну здогадку" ;) та на огляд останніх новин сайту. Можна подумати, що роботодавець на сайті дасть об`яву: "Шукаю "лохів", які напишуть статті в період обговорення умов співпраці та не будуть ображатися, бо в подальшому я платити не буду і не збиралася".

Усім найкращі побажання в Новорічні та Різдвяні свята!
# Evgeniy2012-12-31 17:15:13
Щось багато чого не поєднується. Таке враження, що дівчата хлопця не поділили:), тому і обурення:)) тобто договір вислали, але він викликав підозру, відмову не надали, але про брак інтелегентності чомусь нагадали... я так зрозумів, що ви ще ні до чого не домовились, а вже "якусь там" свою емоційну здогадку виклали. дивився на сайті - там з останніх - посилання на інформаційні видання з різних газет та телеканалів. Всіх з Новим роком!

# Vyacheslav2012-12-21 03:02:08
Дуже, на жаль, знайома ситуація. Непорядні роботодавці так і поступають. Дивує тільки, що діяльність цієї "компанії" направлена на роботу з дітьми.