Отзыв о компании ТзОВ " Алкон"
Добавлен: 17:16 11.12.2012
Сфера деятельности:  Услуги: Строительство, монтаж, ремонт, и т.д.

Регионы работы: Луцк

Описание деятельности:  Алюмінієві конструкції, вітрини, металопластикові вікна. Виготовлення та монтаж.

Никнейм: Саня (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2010
Дата увольнения: 2012

можна спиздити алюміній, пінку, шурупи...

Полнейший бардак, маленька зарплата яку нараховують як хочуть, 30грн відрядних в добу(а в відрядженні іноді приходиться сидіти місяцями хоча на співбесіді кажуть що відрядження в них небільше 5 днів), директор Кріль Орест Богданович думає тільки про те як напхати собі кишеню і нітрошки про розвиток фірми. Свої кровні треба чекати кожну п ятницю по дві три години. Половина зарплати біла а решта в конверті. Постійна текучка кадрів, постійні відрядження і повна відсутність професіоналізму, монтажники самоучки і тд.
Не рекомендую зв язуватись з цією канторою.

# вася2014-01-02 12:18:01
Що треба їздити то треба.За переработки ніхто не платить .Девіз компанії"За ворота" а там сам розбирайся!Дурять ! Народ!!!!!!!!!Чуєте фирма АЛКОН тікайте подалі від неї!
# Продюсер Валентин2013-11-28 14:32:01
XDDDDDDDDDDDDDDDDD)))))))))
Зато плюсы компании это пиздец))))))))))))))))
# Юра рижий2012-12-11 17:27:25
то точно начальство хуї особенно Семен(інженер), директор чмо яке ніхуя не платить, Бочаров(начальнік цеха) хуй редкосний. Кароче повнйй піздєц
# Юра2012-12-11 17:22:55
да да повний піздець, я працював водієм, постійні відрядження, сутками за кермом хренова зарплата хуйова машина директор хуйло яке красиво розказує і ніхера не робить постійно штрафує непонять за що і заставляє їздити по україні по 24 години в суткі