Отзыв о компании Укрбудконтракт
Добавлен: 13:30 10.12.2012
Другие названия: Хорст, УКРМОНТАЖСПЕЦСТРОЙ, Монолит
Сфера деятельности:  Услуги: Строительство, монтаж, ремонт, и т.д.
Сайт:  ukrbudcontract.com
Телефоны: 498 64 50, 498 64 56

Никнейм: Досвід (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2012
Дата увольнения: 2012
Полезность отзыва: 1 - 1 = 0

Навіть, вже не згадаю. Може хіба тільки розміщення офісу.

Всі мої негативні враження формувалися протягом 8 місяців в технічній дирекції, на скільки я знаю її зараз вже не існує. По цей день компанія мені винна з/п за 3 місяці, яку я вже і не надіюсь побачити. Умови праці жахливі, як на ринку, постійний шум і гамір (недоліки відкритого офісу). Доводилось працювати понаднормово, але навіть простого дякую, ні разу не було мною почуто, мовчу про якісь премії. Постійні, наради на які просто витрачалось іноді по 4 години робочого часу, але які ти потім змушений відпрацювати, бо роботу треба виконувати. Але як виявилось це все були лише квіточки. Через три місяці почалися стабільні затримки, а потім і лише часткові виплати з/п. Відношення до працівників зі сторони керівництва жахливе і чим посада вища тим воно гірше. Повага, слово, яке тут абсолютно відсутнє. Постійні пошуки крайнього. На початку роботи був прекрасний колектив з сильними спеціалістами, я думала мені пощастило попрацювати з такими професіоналами і буде чого навчитися, але навчання продовжувалося не довго. Просто, почали всіх звільняти. І цього мені не зрозуміти, залишили м’яко говорячи людей без досвіду, а всіх справжніх фахівців звільнили. В цієї компанії великі проблеми з менеджерським складом. І все генеруються головною людиною в цій компанії - Лугановим . На рідкість егоїстичною свинюкою, яка впевнена в своїй вищості над всіма іншими))) Що іноді виглядало досить кумедно))) ООО, і Біблія «Укрбудконтракту» - РЕГЛАМЕНТ, який ми замахалися читати, вичитувати і вивчати, а поті м перероблювати. Регламент, повторив долю справжньої Біблії, яку нібито всі читали і всі знають, але на «фіг» вона нікому не потрібна. Нікому не радила б йти в цю компанію, навіть якщо будуть обіцяти дуже великі гроші, хіба що якщо потрібно розвинути в собі таку якість, як стрессо-стійкість! Обіцяти в цій компанії уміють, але виконувати свої обіцянки – ні! Тому як тільки мною було знайдено інше місце роботи, я одразу покинула це «прекрасне місце».

# Бывалый2014-03-11 17:20:38
Поддерживаю отзыв. Знаком с Президентом корпорации Лугановым А.В. по УГК "УКРМОНТАЖСПЕЦСТРОЙ". Человек неадекватный, неуравновешенный, с ярко выраженной манией величия. Сайт компании красивый, но бутафорный. Корпорация на сегодняшний день фактически не имеет средств к существованию и собственно развитию. Отсюда и задолженность по зарплате месяцами. Раньше корпорация находилась на Прорезной и имела огромный вес (при другом руководстве). Складывается впечатление, что "Укрбудконтракт" через указанные компании (Хорст, УКРМОНТАЖСПЕЦСТРОЙ, Монолиткомпания) просто "отмывает" деньги.
# Алена2013-10-04 20:14:13
Работаю третий месяц в Укрбудконтракт – все нравится и даже очень. Это первая моя работа (после практики в Эпицентре), я в восторге! Приходишь в офис, как домой. Все приятные и хорошо относятся. И руководители хорошо относятся, подсказывают, обучают. Зарплата своевременно.
Наслышана, что раньше было плохо, но сейчас – супер! Очень дружный коллектив!