Отзыв о компании ФЕСКО Дистрибьюшн
Добавлен: 15:11 06.12.2012
Другие названия: FESKO Distribution

Эл. почта: fesko@com.ua
Регионы работы: Киев, Бердянск, Днепропетровск, Запорожье, Ирпень, Львов, Макеевка, Одесса, Херсон, Черкассы
Телефоны: 4957540

Описание деятельности:  Услуги мерчендайзинга по Украине

Дата начала работы: Январь 2012
Дата увольнения: Июль 2012

Вчасна виплата ЗП !

Моя думка суб'єктивна:
1) Відсутність належного навчання від РЕМа. Все що взнав про роботу СВ -від колег по роботі (тобто других СВ).
2) Недотримання положень компанії про адаптацію співробітників (на посаду СВ вступив за 3 дня , згідно положень -1 місяць).
3) Відсутність контролю з боку гол. офісу ,Похуїзм РЕМа заходу.
Класна мотивація коли тобі беспосередній керівник каже таке: "Мені по....й як ти це зробиш,але це має бути зроблено"
4) Моя думка: компанія не розвиваеться, а деградує.
5) Нещодавно взнав,що звільнили Блажко і СВ Заходу (А Андрюша, як завжди відбрехався типу "я нічо незнаю моя хата з краю"
Київ епт куда ви дивитесь? У вас половину компанії прогнило.(Приєднуюсь до попередніх коментарів "Риба гниє з голови" у вашому випадку вже до хвоста досягає!
6) Пане Дутчак О. наведіть порядок в цій купці брехливих співробітників,
7) Тут ще всі про Баркар згадують =) Про неї сказати нічо не можу так, як така персона навіть ніразу за час моєї роботи не заїхала з перевіркою.
8) Лагоцька Е. її зовсім не зрозуміти . То вона йде геть з компанії і пише кілометрові листи прощання, то вона повертається.

Попрошу працівників відділу персоналу не писати коментарі , що я негативно настроєний і це все, що я сказав неправда! Нагадую моя думка суб'єктивна!

# Сотрудник с опытом2013-03-12 15:53:54
Ребята, та где там Дутчак, он просто выдохся. То что он ничего не решает - это не правда, он просто за.....б.....лся, слишком много на нем висит. Хотите нравиться руководству, настройте правильные отношения с пани Лагоцкай, она имеет очень сильное влияние на учередителей , во всяком случаи на одного из них. Многих сука съела но когдато ж должна подавица. Дутчака не обвиняйте и не обзывайте, он не такой
А за Елену прекрасную подумайте и пользуйтесь, пока можно, она хоть и чешет, что фаворитов и любимчиков у нее нет типа для нее главное компаниия и все только на ее благо. В это могут поверить совсем неопытные студенты и учередители.
# Рем2013-02-21 05:52:36
Пане Дутчак О. В. уже сам заврался, тем более он мелкая пешка и ничего в этой компании не решает!Своего мнения нет, пляшет под дудку учредителей.
# Аноним2013-01-12 17:24:49
Повністю згідна з коментарями на даній сторінці. Хочеться ще добавити, що працювати з таким керівником як теперешній РЕМ заходу довго можливо тільки якщо ти сильна людина і не задумуєшся про те який він насправді "прекрасний" менеджер, а навчитися у нього взагалі можна тільки тому як нічого не робити, гарно та вчасно "замилювати" очі своєму керівництву і підсталяти своїх підлеглих. Це його "ПЛЮСИ"
# кто-то2012-12-19 14:52:24
а Блажко не уволилась, ее уволили
# ---2012-12-12 01:31:31
Абсолютно согласна со всем выше написанным.
За последние 1,5 года компания действительно деградировала,увы. Руководство не занимается более проверкой регионов и не вмешивается в рабочие процессы, что значительно ухудшило работу сотрудников.
Поддерживаю 6 пункт, но считаю, что учредителям пора обратить внимание на происходящее, срочно. Иначе в скором времени компания лишится всех хороших сотрудников, а их остались единицы, и востанавливать будет нечего!!!!
А на Западе давно пора сменить руководителя, если его таковым можно назвать.
# Посетитель2012-12-10 20:35:00
Судя по тексту, компания лишилась адекватного, грамотного сотрудника, Молодца парень, сказал, как отрезал.
Удивлена, что уволилась Светлана Блажко.