Отзыв о компании АВК
Добавлен: 20:33 28.11.2012
Другие названия: AVK
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Продукты питания и напитки
Сайт:  avk.ua

Никнейм: Оксана (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: 2012

Грамотна розповідь про компанію

Саме HR чи керівник, який проводить співбесіду обличчя - це компанії. Зараз АКВ постало у потворному образі.

Сумно, що керівники цього не розуміють і тим самим знижують рівень HR культури в цілому.

Велике прохання до вищого керівництва навчити своїх працівників елементарним правилам проведення співбесід:
1. Якщо Ви прочитали одну книгу по менеджменту, то не слід хизуватися теоретичними та епізодичними знаннями перед кандидатом.
2. На співбесіді ми оцінюємо тип та стретагії мислення кандидата, вміння поводитись в різних ситуаціях, а не їхні "книжкові" знання.
3. Говорити ми можливо Вам подзвонимо, але коли не знаємо - як мінімум не коректно. Кандидат витратив свій час прийшов до Вас, спроможытся принаймі зорієнтувати його в конкретних термінах і у відповіний призначений термін підняти телефон та задзвонити.
А то складається враження, що з питанням планування в середині компанії теж не все склалося, раз не можете спланувати елементарних термінів рішення по кандидату.
4. Кандидат обирає компанію точно так само як і компанія кандидата - це взаємопов`язано. Зверхня поведінка та демонстративність (а скоріше просто компенсація своєї неповноцінності) - сприяє "покращенню" іміджу компанії на ринку

З огляду на вище сказане, не слід дивуватися що пошуки кандидатів затягуються.

PS: Дякую за дуже класний крок як робити не треба.

# ммммссч2013-01-13 10:59:39
Согласен с негативными высказываниями о работе отдела кадров.Был свидетелем парня пришедшего на собеседование попрасили 2 минуты подождать
.прождал ровно час и ушел.
# Елена Рогозенко2012-12-10 15:59:52
По поводу собеседования в АВК - полностью не согласна с комментарием. Собеседование проводится очень в дружелюбной атмосфере, ведется контруктивный диалог и заканчивает на хорошей ноте. В ходе интервью обе стороны получают необходимую им информацию - все прозрачно, открыто и доступно! ПО сравнению с другими компаниями АВК следует международным стандартам.
Приятно удивлена работой HR департамента. Желаю удачи им в поиске достойных кандидатов. А те кто пишут неаргументированные негативные отзывы о компании - похожи на мосек, не смешите людей!
# Оксана2012-12-04 14:56:05
Я висловлювала обурення, не результатом. Він має право бути різним. Одним із правил асоціації HR є зворотній зв`язок. Маю надію, що відгук прочитають і сприймуть, як можливіть до розвитку, а не як образу.
Бо насправді відгук був написаний зі слів кількох кандидатів, які проходили співбесіди і на одному з наших тренінгів поділилися досвідом.
Дуже важливо, щоб компанія розуміла, як може зіпсувати собі імідж такими враженнями, які вона створює в кандидатів. Адже кандидати і працівники це носії інформації про компанію її реклама і антиреклама.
Ніхто не ідеальний, але лише ми обираємо залишатися такими чи розвиватися.
# александр2012-12-02 21:28:08
Папа Аврам. попал повидимому в секту где ему высушили мозги и пообещали сделать его компанию процветающей. Результат, убрали специалистов с которыми он начинал работать и строил передовую компанию .Теперь его надежда и опора молодые "Специалисты" у которые методы управления примитивные и предсказуемые. Это сокращение персонала и совмещение профессий "пять в одном" Только где взять таких вундеркиндов ? . Оборудование очень сложное со всего мира и требует грамотного персонала. Результат предсказуем., это серьезные аварии и т.д. в которых обвинят козлов отпущения ( технарей)
# бывший боец в Харькове2012-12-01 01:41:03
поздравляю:-)а кто проводил собеседование!???
# Луганск2012-11-29 19:28:35
Все очень точно описали! О профессионализме HR менеджеры могут только говорить. И с комплексами-самооценкой проблемы реально есть! Поздравляю, что Вас не взяли - Вы только выиграли!
# simon2012-11-29 00:26:10
Оксана скажите спасибо что вы не попали в это дерьмо. Я там много лет проработал и ушел оттуда нищим