Отзыв о компании Мрія
Добавлен: 23:54 26.10.2012
Другие названия: ТОВ "Мрія Агрохолдинг", ТОВ "Мрія Агро Група", ТОВ "Мрія-Лізинг", ТОВ "М-Трейд", ТД ТОВ "АСКО", ТОВ "Новагріс", ТОВ "Мрія Центр" та ТОВ "ЕлАгрі — Деренівка"
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Сельское хозяйство и рыболовство
Сайт:  mriya.net
Регионы работы: Киев, Одесса, Тернополь

Описание деятельности:  «Мрія Агрохолдинг» — провідна агропромислова компанія України, один з найефективніших виробників сільськогосподарської продукції в Україні та світі.

Никнейм: Наталя (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: Ноябрь 2011

Дуже привітний персонал; хороший офіс

Мала "щастя" проходити у Мрії кілька етапів відбору на одну із вакансій. Склалось враження, що все це робилось лише для галочки (для начальства! або статистики). Тому що вони потратили купу мого і свого часу, в результаті не прийняли ніякого фінального рішення. Проходила 3 співесіди, спілкувалась з локальними так і з столичними рекрутерами та менеджерами (які теж тратили свій час для того щоб приїхати)
Дійшла до фінального інтервю з начальством, після чого від Мрії не отримала жодного дзвінка чи емейла по сьогоднішній день Лише одного разу (через пів року) отримала дзвінок. Запрошували мене пройти співбесіду на зовсім іншу вакансію.

Розумію що в таку ситуацію не я одна потрапила. Тому застерігаю не тратити в пусту час на таку сумнівну компанію!

# Анонім2013-04-04 20:47:46
Так Наталю ви праві. Також проходила там 8 співбесід. Вимучили.. витратили мій і свій час.. А зробили все це напевно так як ви кажете - для галочки!. Нікої відповіді.
Спочатку казали яка я класна... і що мене працевлаштують..
Потім я мала наглість поцікввитись коли ж все таки це станеться. То мене змішали з болотом. Сказли "шукайт іншу роботу, набирайтесь досвіду, вчіться - ви нам не підходите поки що. Напрошується питання "для чого було раніше обіцяти гори - мости?"
Дивні люди.. якісь всі такі на понтах в тих офісах хлдять. Ні до того підойти щось спитатись неможливо...
офіс менеджерів всеодно що з борделів набирають!
# korrespondent2012-10-27 00:04:28
справа в тому, що в цій компанії надзвичайно роздута служба персоналу - вони мусять звітувати що провели певну кількість співбесід аби їх не розігнали.