Отзыв о компании ЧАО Альба Украина
Эл. почта: info@alba.kiev.ua
Регионы работы: Киев, Днепропетровск, Донецк, Луцк, Львов, Сумы, Умань, Харьков
Телефоны: 490-32-70

Описание деятельности:  фармдистрибутор

Никнейм: Влад (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2012
Дата увольнения: 2012

Компанія потужна

В основному тут висказуються офіси , але хочу відкрити очі і водіям які надумають зв,язати своє життя з Альбою.
Я мав честь пропрацювати 5 днів . Заміняв водія по Волині поки він робив кап ремонт двигуна. Перше що мене насмішило що вони їздять по 2 гривні за км. Така ціна була коли солярка вартувала 5-6 гр. і кілометраж не меньше400км..Я погодився на 2,50гр. Тому сам водій доплачував зі свого кармана 150 гр. кожен день хоча і їздив і совав ті гробікі сам. Дивують такі люди які не вміють рахувати СВОЇ гроші.Він казав що перераховують 10000гр. Я на перевезеннях вже 25 років тому як мудріший розповів йому на скільки він нерозумний. З 10 тис. зразу 5 тис. на солярку. І дальше пішло-поїхало....Налог,пенсійний,страховка,техогляд,заміна масла,покришки..... А про ремонт після доріг по його маршруту Я взагалі мовчу.Танкодром якийсь.От і порахував йому.Вийшло що працює він за 2600гр. Це не враховуючи незапланованих ремонтів. А по тих дорогах вони бувають часто. І плюс штрафи на фірмі..Отже пропрацювавши пару років ви буксируєте свій вгроблений до ужаса автомобіль на металолом і залишаєтесь без машини і без роботи. Варіант :Підзбирати грошей, продати старий бус і купити новіший- не реальний з такою зарплатою.
І по самій роботі.....Підйом в 4-5.Дальше перегрузка. Можна зняти другу частину "Как закалялась сталь". Ніч. Іде гарний дощ. Під відкритим небом чотири " клієнта тубдиспансера", мокрі і сині, бігають з ящиками.Грузчика нема. І так півтори години. А дальше вісім годин як галопом по європі. Мозги закипають.
І саме цікаве - немає підміни. Зразу забудьте слово ВІДПУСТКА. Також забудьте про такі "приємності " як повалятися пару днів з грипом , переломом , видаленим апендиксом і т.д. Хіба що надаси справку що ти помер.
От такі пирожки з котятами. Я тільки і погодився поїздити за 2,50( в Луцьку за таку роботу до3 гр. і тільки баранку крутити) тому що думав і сам пристроїтись до Альби.Але за тиждень я зрозумів що ідіот в мені давно помер.
Так що ,мужики, поважайте свою роботу і рахуйте свої гроші!

# Романычъ2013-04-01 17:18:16
Правдиво описано. А після цієї зими на ремонт буде йти на багато більше. Доріг по селах нема.
# Вадим водій-експедитор Альби у "відставці"2013-03-22 22:32:53
Цілковита правда!!! В Житомирі повністю так само, окрім тарифу по кілометру - 2,38 грн. Але цей тариф був відвойований, ціною великої кількісті нервових клітин, нашим бригадиром.
Для інформації: за невдоволення та протест ЗВІЛЬНИЛИ ВСЮ БРИГАДУ - 7 ЧОЛОВІК
# Левый2013-02-03 21:54:46
Так на Альбе в добавок и расизм процветает ? Чем на западе люди хуже? Бенджамин Франклин 17.11.12 10:29 опроверг(-ла) отзыв -1

# Бевзь2012-11-22 22:29:33
От є ж такі люди!!! Йому кажуть факти що залишається дві з половиною тис. а він давай травити що хтось , десь , там і машину нову , і відкладує. І про яку стабільність ти морозиш. Я теж працюю на Альбі.Кожен день нові задрочки.Тут або в самого криша поїде і пошлеш все нахрен , або одного дня просто ніхто тебе не розбудить на погрузку. Заміну знаходять швидко і без попередження.
А на рахунок " у одного знакомого есть знакомый который по такой цене ездит И машина новые покупаю и успевают доляры отложить за такие тарифы."-повний бред. Або ворує , або не їздить а передає другими фірмами. Ще правда варіант як в мене.По дорозі назад маю попутній вантаж. Як би не він то і дня не сидів би на Альбі.
# Бенджамин Франклин2012-11-17 12:29:30
В каждом регионе разная цена - центр и восток получают гораздо больше. луцк, Хмель, Черновцы, Франик - меньше. ЦФ вообще хорошо. Но цена почти рыночная - за 3 грн=км - найдите такую работу чтоб сидеть в машине - это басни у одного знакомого есть знакомый который по такой цене ездит. Стабильность всегда чуть ниже рыночной цены. И машина новые покупаю и успевают доляры отложить за такие тарифы.
# Романычъ2012-11-11 20:10:44
Ну не все вже так і негативно. Боги на Київському олімпі за нас переживають. Сказали поміняти покришки на зимові щоб ми живіші були. Правда де взяти гроші - не сказали. Я купив маркер і понамальовував на гумі сніжинки. Тепер вона зимова.
# Бевзь2012-10-27 18:32:48
Влад. Дуже вам дякую.Правдиво описано. Зараз роздрукую і передам хлопцям бо повторити таке не зможу. Як би ще довше проробили то більше добавили б.
# Потап2012-10-26 20:08:35
Согласен. И так не только с водилами. Рабочих хотят превратить в рабов. Всех загоняют на минимальную ставку под различными предлогами. Падлы...