Отзыв о компании ЧП "Украинские Интеллектуальные Технологии"
Добавлен: 16:43 11.10.2012
Другие названия: ЧП "Украинские Интеллектуальные Технологии"
Сайт:  uit.kiev.ua
Телефоны: 422-49- 80 (81)

Описание деятельности:  IТ-компания по комплексной автоматизации предприятий различных видов деятельности на базе программного обеспечения 1С:Предприятие

Никнейм: Саша (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: Октябрь 2012
Дата увольнения: Октябрь 2012

Перше, що найбільше мені сподобалось та приємно здивувало, що до мене дуже гарно ставились, мене вітали з днем народження, завжди пропонували допомогу і навіть подарунок подарували!) Мені було дуже приємно, я себе там почував як вдома. Завжди давали цінні поради, якщо щось не виходить, то завжди проаналізують, що було зроблено не так та направлять тебе.
Хотів би ще сказати, про співробітників деяких особисто, з якими мав справу.
Мій босс, Надя, таке враження, що це моя давня подруга, настільки з нею було просто спілкуватись.
Лєна, яка дає поради які супроводжує зрівняннями, найбільше сподобалось ось що.. з клієнтом потрібно говорити про тонкощі в наших пропозиціях так, як з дівчиною про секс!)))
Танюша, дуже хороший співробітник, вона завжди підкаже, що лякає, а що подобається клієнту і якби вона вела бесіду з клієнтами не у віддаленому режимі, то завдяки її усмішці всі клієнти б відвідували вебінари!)
Аня, завжди запитає як ваші справи, як пройшов день, ніхто не залишиться не заміченим та не опитаним, і це також класно, бо це підтримує гарну атмосферу в офісі.
Інга, на перший погляд, дуже суворий працівник, коли робить зауваження, то таке враження, що їх робить сам засновник компанії))
Ще мав справу з Кшиванським Олександром, він зробив мені зробив зауваження, колия читав новини і він був правий, бо я прийшов працювати, а не відпочивати і ще я тут прочитав, що він погано до працівників ставиться, я б так не сказав, він коли приходить, то заходить в кожні двері та вітається з своїми співробітниками, отже він піклується про них!
Після того як я там був майже 4 дні на стажуванні, залишились тільки приємні враження, чому я там не залишився? Я зрозумів, що це не мій формат, не той напрямок, в якому хочу працювати..

Коли пішов попити чаю, його не було, закінчився(((
Інга мало усміхається =\
Не сподобалось, що працюєш з віндовс хр, який вже не підтримується технічно корпорацією Microsoft. Та сильно Word зависав, скоріш через те, що застарілі машини, які потрібно всі міняти. Компанія пропонує розвиток своїм клієнтам, але ж і самим не потрібно стояти на місці, я про технічний розвиток ;)