Отзыв о компании TIENS GROUP CO
Добавлен: 17:50 03.10.2012
Сфера деятельности:  Торговля
Сайт:  tiens.ua

Никнейм: Вікторія (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: 2012

НЕ РОЗУМІЮ людей які не розібравшись в інформації роблять поспішні висновки. Ніхто нікого не примушує тут працювати, але особисто я дуже зацікавлена в кар'єрному рості, крім того я можу контролювати свій дохід. Лохотроном цей бізнес називають люди які хочуть жити краще, але при цьому робити все те, що робили до сьогодні.... так не буває. Тому я вам раджу не упустіть свій шанс і розбирайтесь з інформацією самотужки, не покладайтесь на переконання інших. Я працюю в компанії уже 5 місяців і скажу, що зовсім не шкодую тому, що знаю як тут можна заробити і скільки. Бажаю вам успіхів!

Потрібно багато працювати розумово.... хоча це і не недолік, але робота не для, як їх називають " мямликів та нитиків ".

# Алекс ( Днепр )2012-12-14 17:44:33
Виктория, может тогда объясните почему продукция данной карпорации не пользуется Спросом и НЕ ИМЕЕТ своего Легального рынка сбыта даже в Китае ?
# Андрей 2012-11-15 03:47:15
Чем работать 20-30 лет на дядю -лучше поработать пару лет в этой компании и заработать достойные деньги.просто вникайте и не бойтесь вложений.Они окупаются.Только слабый и ленивый не понимает -ему и хватит оклада в полторы тысячи.
# Свііт2012-11-03 01:32:31
То поясніть ЩО саме Ви робите)))))) за ввесь час ніхто не пояснює суті роботи. Загадкові посмішки на обличчі всіх "працівників" схожі на поведінку лікарів з психічно хворими людьми. Стільки часу відбирать на прослуховування дурниць типу: сформуйте свою мрію, не тримайте себе в колі... Та до вас йдуть люди з величезним стажем життя. Якби не було мрій, то до вас ніхто б й не прийшов. Людина подає вакансію з певним направленням, а вислуховування концепцій будови ринку розповідайте своїм родичам. Приходьте на лекцію з калькулятором для прорахунку процентів від доходу:))))) Так красиво звучить та тільки люди схаменіться!!!! Ніхто ніколи не може прорахувати майбутній дохід якщо навіть не здогадується про що йде мова. Їжте своє українське сало, хліб - от і всі поради. А Китай хай підіймає економіку Швейцарії. Там бізнес піде краше.
# василь Чернівці 2012-10-13 20:29:59
компанія перспективна, і не пудріть мізки іншим нормальним людям.
# Павел2012-10-04 01:46:13
Если бы Вы умели "багато працювати розумово...", Вы бы не работали в этой компании и не пудрили бы людям мозги!!!