Отзыв о компании TIENS GROUP CO
Добавлен: 00:22 02.10.2012
Сайт:  tiens.ua

Никнейм: Аноним (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: Сентябрь 2012

Нема ніяких.Просто лохотрон!

Самий справжнісінький лохотрон.Їх "офіс"" знаходиться по вул.Театральна 20..2 поверх .під назвою Інформаційний центр капітал.Подзвонив до мене юнак і запитав чи не цікавить робота в офісі...оразу запропонував піти на співбесіду.я в інеті ввела назву компанії-такої нема..що вже насторожило.Прийшла на співбесіду,мені дали анкету,я її заповнила і потім запросили в аудиторію в якій обідрані обої,пару фоток,дошка і тіпа плазма для замилення очей.Сказали що подзвоняти..і чудо на наступний день я прийнята..Сповітили що тренінг в понеділок на 11.00.візьміть ручку,зошит і 2 фотокартки.Ніяких комп*ютерів в приймальні.мале поміщення.Жах.була на першому занятті.почали впарюват усіляку фігню.і так заучено.на питання не відповідали конкретно.За книжки нічого ще не казали..але думаю, що все було попереду!прийшла додому і прочитала відгуки про компанію...все зрозуміло.Таке відчуття як в душу насрали.Так жаль таких людей довірливих як я ,які просто потратили на цих придурків час.

# Екатерина2013-03-26 16:27:03
марина 15.11.12 01:11 поддержал(-а) отзыв +1
эй-аноним ! может придурки -это такие как вы ?не пробовали об этом задуматься .ведь прежде чем научиться ходить -мы все изначально ползли а потом уже крепко становились на ноги .А вы по всей видимости до сих пор еще ползаете и с таким мировозрением врядли встанете на крепкую опору. удачи вам -инвалиды. - ЭТО ВАМ УДАЧИ!!! ВИДИМО САМА РАБОТНИЦА ЭТОЙ СЕКТЫ!!! оНИ УЖЕ ЕСТЬ И НА УЛ. ОСВОБОЖДЕНИЯ, 8 ОФИС №1. РАЗВОДЯТ ЛЮДЕЙ КАК КРОЛИКОВ!!!
# марина2012-11-15 04:11:04