Отзыв о компании TIENS GROUP CO
Добавлен: 14:47 01.10.2012
Сфера деятельности:  Торговля
Сайт:  tiens.ua

Никнейм: Аноним (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: Сентябрь 2012

Не потрібно проходити триденне навчання щоб зрозуміти, що це ЛОХОТРОН. Достатньо першого дня.

Подзвонив по оголошенню "Робота в офісі". Задали пару питань і зразу запросили на співбесіду.
При чому так вийшло, що в один день було одразу три співбесіди: 2 по подібних оголошеннях і
одне на посаду помічника бухгалтера. Коли прийшов на перше мене одразу зацікавила вивіска -
напис на синьому фоні "ХХІ век". Ні номера телефону, ні чим займається компанія. Таке враження
наче вони не знайти нових клієнтів прагнуть, а сховатися від них. Адміністратор запитала до
кого я і з якого приводу, дала заповнити анкету. Заповняв її у кімнаті де стояло 5 стільців
і все - ні столу щоб зручніше заповняти, ніякої інформації на стінах... Запросили на співбесіду.
Звернув увагу що немає жодного комп'ютера, хоча в кімнаті сиділо чоловік 6, ну хоч столи були -
це вже краще.Співбесіда тривала досить довго, в процесі "владелец бизнеса" (як було написано на візитці,
хоча й не зрозуміло якого) записував мої відповіді на питання. А в кінці до суми зарплати яку я б хотів отримати
(пункт в раніше заповненій анкеті) дописав ще одну 1 спереду і запитав, чи така сума мене влаштує.
Я ще більше засомнівався в цих роботодавцях. Далі сказав, що в офісі я можу спілкуватися лише з ним.
І запропонував пройти навчання тривалістю три дні. Ну я погодився (всеодно варіантів поки не було). І тут знову ляп
Він мене попереджає що на лекції не можна задавати ніяких питань))). Все стало ясно - щоб
лектор ніде не пробалакався... на лекцію все ж вирішив сходити...
Поки до неї залишалося пів години вирішив встигнути на іншу співбесіду - на помічника бухгалтера.
Не встиг... але потім дізнався що то також їхнє відділення.
Запізнившись на лекцію хвилин на десять відчував себе в незручному положенні. Ще потім лектор змусив мене
записувати все що він розповідає. А суть зводилася от до чого: "Власний бізнес у вас відкрити не вийде (називають
7 причин чому), працювати на когось не варіант (знову причини і історії з життя). Так що ж робити?
І о!!! Диво!!! Вихід є!!! Працюйте з нами!!!" Далі пішла розповідь про системи збуту продукції : лінійну і
багаторівневу... "Наша компанія має багаторівневу систему..." На чієсь уточнення "Сітьовий маркетинг" не сказав
ні "так" ні "ні" - промовчав і сказав багаторівнева система. На мої спроби дещо уточнити не реагував, просто
ігнорував і продовжував вішати лапшу. Ще намагався довести, що все залежить від вас, ви все можете змінити.
А якщо хтось слабак, то завтра може не приходити (Це для тих хто дійде до кінця навчання, щоб у них не викликало
сумнівів щодо зменшення групи: "Відсіялися всі слабаки, а сильні залишилися!"
Після лекції підійшов до свого керівника "Владельца бизнеса" (я так розумію у кожного з тої фірми
на візитці написано "Владелец бизнеса") він мені просто так дав почитати дві книги і диск. Мені стало цікаво
ну, думаю, прийду ще завтра послухаю про свої безпосередні обов'язки. Приїхав додому в інтернеті написав їхню назву і
все зрозумів остаточно - вирішив не витрачати завтрішній день і сьогодні ж відвезти отримані книги. Тим більш сьогодні на 17:00
була ще одна співбесіда вже за третьою адресою.
Коли віддавав книги ніхто мене не вмовляв, що приємно здивувало.
Навчений гірким досвідом пішов на третю співбесіду. В кімнаті мене зустрів секретар і запропонувала заповнити анкету.
На питання чим займається їхня організація нічого не відповіла, сказала, що керівник усе розкаже і
вказала на двері. Ну розкаже так розкаже - відчиняю двері і опа! А керівника ніякого там немає -
сидять чоловік 20 і заповняють анкети. Я присів глянув на анкету і зрозумів, що сьогодні в ранці я таку вже заповняв.
В кімнаті також як і раніше висіла плазма і стояла дошка для більш зручної подачі лапші.
Щоб упевнитися на 100% я вийшов і знову запитав у секретаря, чим вони займаються. Відповідь "Все пояснить керівник"
остаточно все прояснила, після чого я повернув їй анкету і пішов геть.

# Анна2013-04-19 19:11:08
абсолютно объективный отзыв!!! В Днепропетровске все так, как описано выше!!!
# в гостях2013-03-15 04:08:05
не ходите по адресу г. Днепропетровск ул. артема 14 - это они
# юлия2013-03-01 01:29:49
г.Харьков. У нас таких пруд пруди. 1. Не ходите на собеседования, прежде чем не узнаете все по тел. Если ничего не говорят об обязанностях, и нет требований- это они. Цените свое время. Еще одно, они: не читают резюме. т.е. можно уже по тел подловить, что им не интересна Ваша персона.
# аноним2012-11-06 14:22:09
вы должны вести все переговоры со свого мобильного телефона и еще контролируют а ето номера которым неверьте ни одному слову 0506133884 и 0999612125 в полтаве
# аноним2012-11-06 14:13:21
люди у них в полтаве уже много адресов не ведитесь на лохотрон 1.артема 5 оф104 2. калинина33а 3.ленина и чтоинтересно ни в одном офисе компьютера нет и людей набирают до 60 лет
# сергей2012-10-03 17:55:37
Сегодня был на собеседовании. Все происходит именно так, как описывается выше. Вечером нужно было идти на еще одно собеседование, совершенно по другому адресу и телефону, но когда поинтерисовался названием "крупной иностранной корпорации" - оказалось та же контора. Решил не тратить больше времени напрасно.