Отзыв о компании Техник Энерджи
Эл. почта: office@technic-energy.com.ua
Регионы работы: Киев, Львов, Николаев
Телефоны: 200-11-42

Описание деятельности:  Оптовая торговля сельхоз-техникой

Никнейм: Чуть не попав (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: Февраль 2009

нет

Насправді на щастя я не працював в даній компанії, але декілька раз мене запрошували на співбесіду в дану компанію, 2 рази я ходив а вже на наступний культурно послав їх, уроди вони ще ті, звичайно офіс у них солідний і знаходиться прямо на території ВДНХ, але з першого погляду як прийшов на співбесіду побачив хамське відношення до потенційного працівника (і прошу врахувати я приходив на керівні посади), пізніше вже мені розказали друзі які співпрацювали з даною компанією що вони непорядні і всіх кидають. До-речі, другий раз коли я був на співбесіді, співрозмовник який проводив співбесіду попався нормальна вихована людина напевно сам найнятий топ-менеджер і він після співбесіди тихенько порекомендував мені щоб я не погоджувався на роботу в даній компанії, видно розумів що навіщо мені мати проблеми, я дуже вдячний цій людині що не зважаючи на ризик для нього (мабуть всетаки у них в офісі є прослушка) він відвернув "щастя " працювати в такій компанії.