Отзыв о компании TIENS GROUP CO
Добавлен: 22:54 13.09.2012
Сайт:  tiens.ua

Никнейм: Аноним (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: Сентябрь 2012

даремно витрачений час! такого лохотрону в житті не зустрічала! ніколи не писала відгуків в інтернеті, але в цьму випаку хочу застерегти людей не вірити цій компанії

Якщо ви прийете сюди на будь-яку посаду, вас відразу приймуть і відправлять на курс лекцій. Не важливо : секретарь, помічник психолога, офіс менеджер і багато інших, але ви будете слухати однакову хуйню. через тиждень зрозумієте що робота у всіх одна- вкладати якомога БІЛЬШЕ ГРОШЕЙ! якщо у вас не має грошей- потрібно їх знайти і вкласти! Як мінімум 4500. Посудіть самі якби у вас були гроші- ви вже давно вклали б їх у свою справу, а не в якусь стрьомну китайську фірму, від якої не відомо коли чекати прибутків! Офіційного працевлаштування також не чекайте. Сьогодні була на останній лекції. Мене переповняє злість! Хочеться розстріляти цих дебілів!!!

# ирина2013-11-01 19:11:01
люди не ходите на панфиловцев 9 развод я пошла на 1е занятие и хорошо что нашла сайт и узнала все спасибо!!!!!!!!
# Работник2013-10-22 17:42:28
Позвонили с тел. 0950965232. Представились - компания Капитал, предложили работу в офисе, записался на собеседование. Затем перечитав отзывы, позвонил отказаться от собеседования, в ответ бросили трубку)
# гость2013-10-13 23:24:55
ЛОХОТРОН люди не видитесь
# рома2013-10-13 23:23:50
не видитесь на такую ерунду. развод самый ни ка есть настоящий. панфилевцев 9, пригласили на собеседование, а внятно ничего не обьяснили. гнилой развод. сетевой маркетинг, то есть, вам выдают сумку с подделанным барахлом и ходите впариваете людям, и от продажи вам какой то процент. это не стоит вашего времени
# гость2013-10-13 23:18:59
да кампания реальный развод, ищет лохов.
# Павел2013-01-30 06:52:44
4 500 грн. Никуя собі... 8(
Ну я так зрозумів в обмін на товар. Але все одно не мало.
# Надежда2013-01-11 01:50:29
Большое спасибо за предупреждение. мне назначили собеседование на завтра, не пойду, после таких отзывов......
# петя конь 2013-01-04 22:20:02
чухают