Отзыв о компании "Смайл сервис" ТОВ
Добавлен: 19:15 12.09.2012
Другие названия: Бывшее руководство "Корис Украина"
Сфера деятельности:  Услуги: Медицинские услуги, спортклубы

Описание деятельности:  Международный ассистанс.

Никнейм: Представник (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2012
Дата увольнения: 2012

В компанії дійсно новий, затишний офіс в центрі столиці, зручна транспорта розв"язка.
Компанія не продає лінолеум і не виготовляє меблі, а надає людям медичну допомогу тоді, коли вона їм дійсно потрібна. Перебуваючи за кордоном, далеко від рідної країни, залишаючись на самоті зі своїми проблемами і страхами, людина телефонує до нас - і ми - її "рятувальний жилет", ми - ланка, яка з"єднує пацієнта з лікарем, нам телефонують люди, які потрапили в ДТП. Ось чому існують дІйсно високі вимоги до працівників. Допоки ви стажери - за вами контроль і нагляд. Якщо ви прийшли в Смайл, щоб пересидіти і отримати заробітну плату - ви помилилися адресою. Цінується постійне самовдосконалення, відповідальність, активність, логічне мислення, старанність.
У всіх західних компаніях існує практика регулярного оцінювання персоналу, тому й в нас проводяться тести, екзамени і перевірки. Якщо вас оштрафували, значить на те були причини.
Практика в нашій компанії - це добрий початок кар"єри, зручний і гнучкий графік роботи - це плюс для студентів.
Зарплата виплачується регулярно. Існує система виплати премій.
Проводяться корпоративні заходи.

Звичайно, можна знайти і негативні сторони в функціонуванні компанії. Ідеального не існує в природі. Подавайте свої ідеї - і їх розглянуть.