Отзыв о компании Ашан
Сфера деятельности:  Торговля: Продукты питания и напитки

Описание деятельности:  Гипермаркет

Дата начала работы: 2012
Дата увольнения: 2012

Нормальні умови для обіду і зберігання речей

Працівників експлуатують але для мене це ще зрозуміло-ашан платить їм гроші. А от жахливе ставлення до мерчендайзерів-заставляють робити все (звичайно чужими руками гімно розгрібати завжди легко) і ще й не платять їм зарплату (її оплачує фірма). СБ і охорона - дибілів, бикоти і сволоти більше ніж нормальних людей. Охорона лише шукає приводу щоб до тебе домахатися і попсути нерви. Не рекомендую нікому там працювати!!!!

# Толік2012-09-04 02:06:20
Та вони тільки шаряться,а Бек ніколи ні в чому не допоможе,тільки лапшу вішати можуть.
# анонім2012-09-03 12:55:17
Повна фігня! вже третій рік працюю в ашані - такої їрунди про Бека і Кушніра ще не чув.Звичайно що не сюсюкаються зі всіма, в них не ті посади.Але що стосується справедливості і незаангажованості - то нормальні чуваки.До Кушніра не я один підходив за порадами чи з якимось проблемами - він ні перед ким не закриває двері і реально розумна людина.Бек канєшно трохи Лєопольд - хоче щоб всі жили дружно.
# Василь2012-08-30 02:32:36
Я також підтримую.СБ нікому не допомагає,а лише підставляє. Та до директора ніхто не підійде,пряма людина.....Скільки народу вже позвільняли ні за що... Нам потім Кушнір з Беком таке життя влаштують, що мало місця буде. Працюємо нормально,але зі всіх сторін приниження.
# Микола2012-08-28 12:02:09
для чого лити бруд? тим самим ви підкреслюєте свою обізленість.Якщо впевнені в своїх словах - підійдіть до директора.Він людина пряма і швидко розбереться хто правий а хто ні. Наприклад мені служба безпеки допомагає завжди.Потрібно просто нормально працювати, а не шукати проблем в інших
# Андрій2012-08-25 03:12:59
Так,СБ Бикоти натуральні,а особливо керівник охоронців Кушнір,робить,що заманеться,та натравлює своїх підлеглих на працівників. А вони з ним підкидають просрочку,підставляють людей,а що вони з клієнтами виробляють.Ууууу-це інша історія.Йому повезло,що його кришує Бек з персоналу,друзяка до гробової дошки,та всі побоюються щось сказати проти нього.