Отзыв о компании сеть АЗС WOG
Добавлен: 03:05 02.08.2012
Другие названия: ТОВ "Золотой Экватор"

Регионы работы: Киев, Белая Церковь, Винница, Владимир-Волынский, Днепропетровск, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Львов, Мелитополь, Николаев, Одесса, Полтава, Севастополь, Северодонецк, Сумы, Харьков, Черкассы, Ужгород

Описание деятельности:  Сеть автозаправочных станций, продажа топлива

Дата начала работы: 2012
Дата увольнения: 2012

Нет

Самая ужасная компания в Украине

# ГОСТЬ2013-02-18 23:55:48
Вітаємо вас на сайті торговельної марки WOG!
WOG - перша національна мережа автозаправних комплексів.

Ми надаємо послуги, від яких залежить розвиток економіки країни, надійне енергетичне забезпечення потреб населення, виробничого сектора та інфраструктури.

Ми враховуємо вимоги споживачів, створюємо умови для партнерства, шанобливо ставимося до конкурентів.

Ми вдосконалюємо бізнес-процеси, розширюємо географію та асортимент, впроваджуємо сучасні технології.

Ми працюємо керуючись принципом екологічної безпеки і турботи про довкілля.

У нас є досвід, ресурси й чіткі цілі - ми прагнемо бути кращими на ринку нафтопродуктів України.

Ми активно розбудовуємо мережу автозаправних комплексів, що дає можливість нашим клієнтам користуватись послугами WOG по всій території України.

Кожен наш автозаправний комплекс формує ставлення споживачів до компанії загалом і створює ключову конкурентну перевагу - лояльність до бренду.

ЛОЯЛЬНОСТЬ БРЕНДУ и ВНИМАНИЕ КОМПАНИИ .... А людям ДУЛЮ !!!!