Отзыв о компании Папирус
Другие названия: Холдинг Папирус
Сфера деятельности:  Торговля: Канцтовары, товары для офиса
Сайт:  papirus.ua
Регионы работы: Киев, Белая Церковь

Описание деятельности:  производитель канцтоваров - папки, файлы, ручки ТМ Economix

Никнейм: Людина, що працювала у цїй компанії (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2009
Дата увольнения: 2012

Своє кафе, де досить непогано готують, завдяки роботі шеф-кухара та керівника Світлани
Подарунки до свят для співробітників та їх дітей
Хороше тренування вашої стресостійкості та витримки
На фырмі працює багато позитивних та хороших людей

підтримую 90% негативних відгуків, так як впродовж 3 років працювала у компанії, та бачила її зсередини. Повторюватись у коментарах не хочу, тому тільки зазначу: один з головних лозунгів компанії "Папірус - територія Європейскої кільтури".
Щоб наблизитись хочь до якоїсь культури її потрібно нести самому, а хіба ж це культура, якщо Голова компанії дозволяє собі постійне хамство, приниження, мати по відношенню до співробітників. Привселюдно, незважаючи на стать, присутність сторонныіх та клієнтів. М"яко кажучи це просто непрофесійно та недостойно. Так, що самодурства вистачає в повный мірі не тільки в робочих моментах, а й в ставленні до підлеглих.

# Niki2013-02-13 23:22:46
Согласна на все 100%. Один из самых адекватных отзывов, в котором в отличие от многих не сквозит обида, а просто факты и человеческие рассуждения.

А кафе и правда главный плюс. Спасибо Свете и замечательным девчонкам-сестричкам, поднимали всегда настроение.
# Соломка2012-09-28 12:54:40
ну и я соглашусь :)