Отзыв о компании ТзОВ "Торговий дім "АВАНТА""
Добавлен: 20:50 30.07.2012
Другие названия: супермаркети "Колібріс", "НАШ", "555". До 2009 року компанія називалась ЗАТ "Агроконтракт". КУА "Глобус", "Єврохолдинг". Торгово-офісний центр "Глобус". ТзОВ "Оріон-будінвест", ТзОВ "Оріон"
Сфера деятельности:  Торговля: Супермаркеты
Сайт:  colibris.com.ua
Регионы работы: Киев, Житомир, Ивано-Франковск, Кузнецовск, Луцк, Львов
Телефоны: (03320)789-201 - секретар

Описание деятельности:  1) мережа продуктових супермаркетів формату "у дома" (Волинська, Рівненська, Житомирська, Вінницька, Львівська, Тернопільська, Хмельницька, І-Франківська області); 2) дистрибуція на Волині та Рівненській області: алкогольних і безалкогольних напоїв, бакалійна та кондитерська групи; 3) будівництво житлове (кілька багатоповерхівок) і комерційне (торгові центри по Україні) 4) інші мілкі бізнеси власника - Голіков Сергій Іванович Приблизно 33% компанії знаходяться у власності інвестиційної компанії "Euroventures Ukraine" (www.evu.kiev.ua)

Никнейм: Бував там (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: 2012
Полезность отзыва: 1 - 1 = 0

Не було помічено.

Проходив якось співбесіду в цій компанії. Раніше від знайомих чув, що це гнила контора. Але думаю, спробую. Перше враження справив нахабний, борзий і не вихований рускоговорящий охоронець. Далі всі намагались справити враження модної компанії, але таке я вже одразу помічаю. Нач. відділу реклами одразу видалась якоюсь злобною тьоткою. Її некомпетентність стала зрозумілою як вона сказала, що бігборди (дизайн і друк) - це не поліграфія.

Через тиждень прислали обіцяне завдання: "зробити стилістику обкладинки і упаковки для торг. марки."
Виконав тестове завдання, вислав. Як робив, то орієнтувався на макети лідера українського ринку роздрібної торгівлі. Відповіли, що, мол, це не відповідає вимогам їх компанії, про які ніхто нічого не казав. Начальниця рекламного сказала, що це примітивно і взагалі, що не хоче витрачати на мене час.

Як на мене, то треба ставити конкретні ТЗ і розраховувати на те, що людина не буде робити безкоштовно повну розробку макету, тим більше стилістики для Private Lable.
Що ж, нехай шукають когось далі. Пораджу їм вчитись терпимості і вміння спілкуванню з людьми.

# Егоров Олександр2012-09-29 12:11:37
Не подобається-Вас ніхто не заставляє. Так. У нас така контора. А де сьогодня інакше?
# Просто побачила2012-09-15 01:38:13
Видно геть Вам зле було, що пішли в "гнилу компанію"... І там не взяли??? Мол, сказали, шо не відповідаєте вимогам??? Як же вони могли з Вами так??? Начальниця стерва... А Ви шикарний спеціаліст??? Спробуйте тоді свою фірму зробити. Це цікаво, повірте. Наймете свою охорону, будете створювати свої бігборди і т.д.А тоді до Вас прийде розуміння кого Ви захочете бачити на тій чи іншій посаді, "мілєйший". О, і завдання (ТЗ) теж які завгодно можна буде ставити. Бачите,як у Вас все стане на рівень! Спробуйте. З Вашими амбіціями все вийде))) Удачі, хлопчику!