Отзыв о компании Мрія
Добавлен: 22:18 23.07.2012
Другие названия: ТОВ "Мрія Агрохолдинг", ТОВ "Мрія Агро Група", ТОВ "Мрія-Лізинг", ТОВ "М-Трейд", ТД ТОВ "АСКО", ТОВ "Новагріс", ТОВ "Мрія Центр" та ТОВ "ЕлАгрі — Деренівка"
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Сельское хозяйство и рыболовство
Сайт:  mriya.net
Регионы работы: Киев, Одесса, Тернополь

Описание деятельности:  «Мрія Агрохолдинг» — провідна агропромислова компанія України, один з найефективніших виробників сільськогосподарської продукції в Україні та світі.

Никнейм: Анжела (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: Июль 2012

Дуже милі люди проводили співбесіди ( я була на 2), сподобався амбітний підхід до пошукачів роботи, офіс суперський, всі розмовляють виключно українською, всі посміхаються.

Виконала для них 2 завдання. Одразу ж після виконання передзвонювали, казали результати. Після останнього не передзвонили. Я надіслала листа із питанням чи я проходжу - не відповіли. Я чекала півтора тижні, а далі написала листа із загальною думкою про те, що якщо компанія себе позиціонує як лідер ринку і так далі, могли б і повідомити про те, що я не прошйла. Відповіли, що якраз наразі вирішується і своїм листом я викреслила себе із списку претендентів. Думаю, що вирішили вже давно, просто не хотіли нічого писати. А своїм листом і обіцянкою розповсюдити це в інтернеті, каталізувала процес ( ох який важкий) відповіді. Тому маю негативне враження про компанію, бо витратила досить багато часу на них

# Вітя 2012-12-04 21:10:43
Я переглянув всі отзиви і поняв що мрія це шарашкина контора
# Марія2012-10-15 14:28:40
Сергію, компанія має право на тривалі відбори. Але при цьому все ж має бути графік та порядок, і пошукача варто з ним ознайомлювати наперед.
Ви кажете, що таким чином відбираєте відповідальних людей? Тоді ви повинні розуміти, що відповідальні люди мають почуття обов’язку не тільки до «Мрії». Але й до того роботодавця на якому працюють – і треба знати, коли і як передавати справи. До своєї родини – треба планувати її забезпечення. І т.д. А ви примушуєте людей місяцями бути у «підвішеному» стані, і після цього ще й здатні підставити.
І давайте називати речі своїми іменами. «Мрія» спроможна не реагувати на листи, не брати трубку, не витримувати декларовані строки, запізнюватися на співбесіди, затягувати рішення, не повідомляти некомфортні рішення, уникати прямих розмов, «морозитися», грубо хитрувати з роботошукачами і т.д. І це не має нічого спільного із методологією рекрутингу.
# Сергій2012-09-24 19:31:34
Анжело, доброго дня. Дякуємо вам за зворотній зв'язок. Як ми вже повідомляли, "Мрія" шукає талановитих та відданих людей. Саме тому процедура відбору триває іноді навіть кілька місяців. Ми перевіряємо серйозність намірів і мотивацію майбутніх працівників, а особливо коли конкурс на вакансію 100 чоловік на місце. Затримка із відповіддю була обумовлена складністю прийняття фінального рішення. Коли у вашому листі ми почули слова погрози щодо іміджу компанії, на який ви мали б у майбутньому працювати, то зрозуміло, що зняли вашу кандидатуру з подальшого розгляду. Проте у мене та безпосереднього керівника залишилось дуже хороше враження від спілкування з вами та від виконаних вами завдань. Хай вам щастить!